Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 307 1.6 alebo 2.0 HDI


orim69

Recommended Posts

No já mám za posledních 1 500 Km spotřebu 6,6l s 1,6 benzínem ( většina ve dvou lidech a vždy zaplá klima, předjíždím já / žádná ekorallye ) , takže spotřebu bych tak zase neřešil. Spíš bych řešil, kolik za rok najede a jak daleko který typ má před výměnami hlavních věcí / kolik to má najeto / popřípadě jestli je to bouchlé :)

[upravil dne 21.8.2011 od Honimír]

[upravil dne 21.8.2011 od Honimír]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honimír: Někdo je prostě nafták ... jako já - viz můj popis. Ale jinak má slušnou spotřebu ...

Nevím, nač se tazatel ptá, ale očekávám, že váhá mezi 1,6 HDi (110) a 2,0 HDI (136) :myslim případně 79 kW, možná se ale pletu :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se tedy zeptám. O 307 uvažuji do budoucna a váhám podobně jako tazatel. V hledáčku mám i tu slabší šestnáctistovku ... opustím dotaz na výkon, protože ten já nepotřebuji, ale jak je to s poruchovostí? Prostě, co je větší sázka na jistotu. Ale asi všechny tři šestnáctilové motorizace budou mít FAP, dvouhmotu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se tedy zeptám. O 307 uvažuji do budoucna a váhám podobně jako tazatel. V hledáčku mám i tu slabší šestnáctistovku ... opustím dotaz na výkon, protože ten já nepotřebuji, ale jak je to s poruchovostí? Prostě, co je větší sázka na jistotu. Ale asi všechny tři šestnáctilové motorizace budou mít FAP, dvouhmotu ...

Síce čo má napadá tak na 1.6hdi sú zase túším trošku problémy s turbom a to s nedostatočným mazaním,ale či je celkovo poruchovost vačšia ako u napr. 2.0hdi tak to ti už povedat neviem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...