Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 307 1.6 alebo 2.0 HDI


orim69

Recommended Posts

Díky za info. To já abych se díval po 66kW kvůli tomu FAPu a dvouhmotě, mně takový výkon stačí. O těch problémech s turbem taky vím ... takže moje priority asi budou znít, divně, ale budu váhat mezi 1,6 66kW a 2,0 100 kW :D

Nicméně P307 je hudba budoucnosti ... nejspíše až 306 doslouží, protože můj 2,0 66kW je OK a nic jako dvouhmota nebo FAP ho netrápí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 307SW HDi r.v. 2006 1,6 - 66kW spotřeba za 3 roky dle PP 5,0 l dle počítání 5,3 l. Naprostá spokojenost, je bez FAP. Ono také záleží kolik najezdíš, jak jezdíš, potřebuješ-li silný motor na předjíždění, či jsi zvYklý na ostřejší jízdu. Jinak tento typ vřele doporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jezdím na 98% klidně, 1% když mě chytne rapl a musím ho protáhnout a 1% když se ve městě potřebuji rychle přeřadit z pruhu do pruhu. Spotřebu tolik neřeším, protože ani ten dvoulitr nebude rozežraný (třeba jako 2,2 HDi :myslim). Ta 66kW musí normálně zvládnout 130km/h na dálnici ... na tuto cestovní rychlost jsem zvyklý, ač dálnici využívám tak z 20%.

Já potřebuji auto \"jako spotřebák\", tedy sednou, jezdit, nic neřešit = žádný potenciální problém a ať co nejvíce vydrží. Kdyby nebyly děravá karosa na 309, jezdil bych nejspíše s ní ... motoru nic nebylo a ten by mě asi přežil, vzhledem k tomu jak jezdím ;)

PS: Kolik najezdím? od ledna 2010 jsem najel 25tkm. Ono se to nezdá, ale i couračkama se něco dá najet.

[upravil dne 24/8/11 14:53 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...