Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nespina kompresor klimy.


taliban

Recommended Posts

Neviete niekto kde je rele klimatizacie?

Od zaciatku s nou mam problem.Aj ked som ju dal naplnit,tak chvilu isla a potom zase nie.

Niekedy ide aj tyzden v kuse a potom prestane spinat kompresor.Ci je niekde\"studenac\" alebo zly kontakt,alebo rele,ja uz neviem.Na servis nemam cas.

Vopred dakujem za nasmerovanie popripade radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviete niekto kde je rele klimatizacie?

Od zaciatku s nou mam problem.Aj ked som ju dal naplnit,tak chvilu isla a potom zase nie.

Niekedy ide aj tyzden v kuse a potom prestane spinat kompresor.Ci je niekde\"studenac\" alebo zly kontakt,alebo rele,ja uz neviem.Na servis nemam cas.

Vopred dakujem za nasmerovanie popripade radu.

No jetli ti někde neuniká.. právě jak jsi psal.. naplnils jela.. klesne tlak kompresor se automaticky odpojí.. měl jsem to samé .. Třeba taky zkontrolovat tlak v systemu.. jetli ti to někde utíká.. výměna hadic ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som bol na diagnostike a typek vravel ze sa nemoze spojit s bsi.Ale ked dal kabel napriamo z kompresora na bateriu tak spojku zoplo.Zrejme bude vadne to naletovane rele v bsi,ktore sa tu na fore uz spominalo.Teraz idem na dovolenku,ked sa vratim tak mu tam necham auto nech sa pohra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...