Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

WEITEC PRUŽINY P406 sedan z 1,8 benzín na 2,2 HDi


Strejdakopec

Recommended Posts

mám peugeot 406 sedan 1,8 16V a tento týden vyměním za 2,2 HDi new model v plnéí výbavě.chci vědět o kolik je motor těžší a jestli můžu pružiny v klidu vyměnit. mám snížení 60/40.dostanu tam potom bez problémů kola 17¨215/45 ?? popřípadě 18¨??nevím jestli na tak sníženmýmpodvozku není problém s dorazy....na 16tkách jsem to měl v pohodě u toho benzínu.dík za pomoc a jestli tu je někdo kdo by mi pokmohl zjistit podle vinka historii ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo vše jsem měl na origo tlumičích...majitel od kterého kupuju říkal že tlumiče jsou nedávno měněny tak bych je nerad měnil zbytečně....nejdřív bych dal třeba na rok jen pružiny které už mám a potom bych popřípadě koupil celý podvozek.jen si neumim představit o kolik to tak může být těžší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo vše jsem měl na origo tlumičích...majitel od kterého kupuju říkal že tlumiče jsou nedávno měněny tak bych je nerad měnil zbytečně....nejdřív bych dal třeba na rok jen pružiny které už mám a potom bych popřípadě koupil celý podvozek.jen si neumim představit o kolik to tak může být těžší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no od H&R jsem našel pružiny kde mají v rozmezí od 1,6 do 3,0 včetně dieselu ...stříbrná barva....připadá mi to že je to až dost veliké rozmezí i když asi bude větší tuhost....proto si myslim že by to nemuselo být až tak rapidní s tou výměnou z 1,8 na 2,2 diesel mimochodem netušim kolik váží můj old 1,8 a TP nemám při ruce.ale nemyslim si že by tam mohl být rozdíl 200 kg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nezapomen na to, ze si psal ze je to novej model ;). to je vahove uplne neco jinyho. H&R mozna, ale pises ze mas weitec.

http://www.tuning-car.cz/sportovni-pruziny-weitec-vuz-peugeot-406-8-/-c-coupe-motorizace-3-0i-diesel-rok-vyroby-10/96-snizeni-60/40mm.html nafta + v6

http://www.tuning-car.cz/sportovni-pruziny-weitec-vuz-peugeot-406-8b-/-e-/-f-/-v-sedan-motorizace-1-6-2-2i-rok-vyroby-9/95-snizeni-40/40mm.html 1.6 - 2.2 benzin..

btw. - ten vahovej rozdil 200kg tam urcite je.

a stejnak, nezjistis jestli to pujde dokud to nezkusis, ale ja bych to nedelal..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikdo neříká že s tím budu jezdit....ten podvozek mám tak jsem se chtěl jen zeptat a ujistit jestli by to šlo nebo ne.je mi líto ho šoupnout do garáže pod ponk a kupovat jinej ale asi to tak dopadnekdybyste věděli o někom kdo chce 60/40 weitec...odkažte ho na mě...mám ho tam tak rok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

no ja ti garantuju, ze kdyz to mas pri starej 1.8 sportovyma pruzinama snizeny, tak v new modeli a nejtezsim dieslu ty pruziny smacknes tak, ze budes jezdit na dorazech tlumicu. Je v tem sakra rozdil, dokonce aj v sedan/kombik... Vim ocem mluvim... Takze je tam nedavej, zbytecna prace (ja ji delal) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neboj neboj ...od toho jsem upustil když jsem zjistil váhový rozdil... :D moje té=měř nejetý pružiny prodám a koupim buď použitý jiný nebo přišetřim na stavák ale to je dost peněz :-/ každopádně auto musí alespoň o 4 cm dolu nejmíň jinak to nejde..... :D ale dík za názor ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdybys chtel, ja budu zanedlho prodavat ty moje. Nevim co sou zac, ani snizeni, ale mam fotky v topiku \"nase kary\" a tam muzes videt, jak auto vyzera na tech pruzinach. Duvod je ten, ze davam na5 origo, nebo mam potize pri vjezdu do dvora... :( Jinak sou supr...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neboj neboj ...od toho jsem upustil když jsem zjistil váhový rozdil... :D moje té=měř nejetý pružiny prodám a koupim buď použitý jiný nebo přišetřim na stavák ale to je dost peněz :-/ každopádně auto musí alespoň o 4 cm dolu nejmíň jinak to nejde..... :D ale dík za názor ;)

co to je dost penez?

stavak se da sehnat za 6t ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...