Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

sroby na plechove disky


shrewe

Recommended Posts

Guest mischko11
Nevie niekto, ci pasuju sroby z origo hlinikovych diskov na origo plechove? Myslim, ze na 307 nepasovali tie dosadacie plochy skrutiek, ako je to u 308 netusim.. Dakujem:)
ak sa nemylim tak vacsina origo skrutiek na origo hlinikove disky maju rovnu dosadaciu plochu,ale ked mas rezervu plechovu tak v nudzovom pripade sa daju pouzit,osobne by som zohnal origo skrutky na plech disky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Záleží na typu Al kol, ale zpravidla Al originál mají dosedací plochu rovnou a plecháče standartně kónus.Jinak šrouby na hliníkáče se dají provizorně použít i na plecháče, protože menší konus je i tam, ale jak i výrobce uvádí.Je to jen nouzovka (např. při defektu), protože rezerva je většinou plecháč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Rozhodl jsem se na základě zkušeností mnohých z vás, pořídit druhou sadu šroubů a to na plechové disky. Originál šrouby na plechové disky mi připadají příliž drahé. Bohužel nikde jsem nenašel jak dlouhé mají (mohou)být.

Myslím si že originál vypadá asi takto M12x1,25x25 kužel, klíč 17 ?

CHtěl bych se zeptat zdali M12x1,25x28 kužel, klíč 17 bude možné použít ?

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to by jsi byl hodný. Napadlo mě, že na 307-mu budou pravděpodobně schodné jako na 308 a mnoho dalších peugeotů, ale jistý jsem si nebyl.

Předpokládám, že velikost i stoupání souhlasí, pouze délka závitu( měřeno od konce dosedací plochy na konec šroubu) bude pravděpodobně větší o 2 až 3 mm.

Do jaké míry to vadí nebo nevadí netuším:(. Nechám si poradit.

Děkuji

PS: Vyhlédl jsem si černé šrouby a ty jsou bohužel v této velikosti viz výše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Jak jsem psal koupil jsem tyto šrouby

http://test.makocar.cz/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=2733&category_id=6&option=com_virtuemart&Itemid=27

lze je najít i levněji. V případě nejasností lze telefonicky ověřit správnost koupě na daný typ vozu.

Před koupí jsem si u prodejce disků zjistil dosedací plochu zdali kužel nebo kouli.

[upravil dne 3/11/11 15:53 od Iffy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...