Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Helčin nový sušák na prádlo


Medvěd

Recommended Posts

Návštěvník

Bude, mám kamaráda majitele fitka. Můžu tam chodit zadarmo kdy chci. Když jsem mu nazančil že bych koupil rotoped, tak mě hned odkázal na prodejnu nábytku. Že prej tam pořídím lepší věšák za míň peněz. Pak mi nabídl že mi půjčí nějakej starší rotoped co tam má jako zálohu - no nebudu lhát už je vrácenej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radku - na kole jsem svého času jezdíval docela dost a protože se prcek konečně odhodlal vyměnit odrážedlo za kolo šlapací, rozhodl jsem se koupit si taky kolo a vyrážet na lehké výlety s ním. Netušíš, jak se říká takové té tyči, na kterou se dá připnout dětské kolo včetně dítěte když zjistíš, že už nemůže?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My sme mali doma tiez isty cas, ako susak bol fajn ale dlho sa neohrial, este kym bolnovy cca tyzden sme ho s tatkom a brachom zavarili, nechapeme doteraz ako to bolo mozne. Po natahovackach s reklamacnym sme sa na to vykaslali a odvtedy ziadny nemame :D

PS bol to Kettler za vtedy 17 tis slovenskych korun. Clovek by povedal ze to daco vydrzi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radku - na kole jsem svého času jezdíval docela dost a protože se prcek konečně odhodlal vyměnit odrážedlo za kolo šlapací, rozhodl jsem se koupit si taky kolo a vyrážet na lehké výlety s ním. Netušíš, jak se říká takové té tyči, na kterou se dá připnout dětské kolo včetně dítěte když zjistíš, že už nemůže?

Sice jsem nebyl tázán, ale nedá mi to.

Jak se říká té tyči nyní nevím, kdysi to bývala tažná tyč, a když prcek nemůže poznáš, že začneš \"vadnout\". :D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem měl jeden doma,manželka říkala že budeme na něm cvičit no po pár měsících tam jen zabíral místo,pak začal dělat funkci nemýho sluhu:D-když jsem si koupil hadry na skútra a nakonec jsem ho prodal za 500,- protože jsme se rozhodli že za chvíli budeme dělat prckovi pokojíček.:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak trochu ze zkušenosti vím, že někaký rotoped nemá domů cenu vůbec pořizovat, protože ty levnější se po chvíli \"utaví\" a ty dražší si domů nikdo nekoupí. Je lepší si koupit permanentku do fitka a tam tavit jejich zařízení. Mít to doma je sice lákavé, protože se na to dá vlítnout kdykoliv je člověk doma, ale vemte si kolkulačku zpočítejte si kolik stojí hodina ve fitku a kolik stojí tohle dráždidlo a za tu cenu kolikrát můžete být ve fitku. Kdo má poctivý styk se šlapkami, tak z toho po půl hodině málem nesleze a půl hodiny se může tavit dál na dalších mučidlech.:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...