Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 206 sw 1.4 diesel a vynechavani motoru


Rahti

Recommended Posts

Dobrý den,

mám takový dotaz. Nedavno (3 dny) se mi stalo, že jedu takhle po dalnici a pri 130 asi na sekundu \"vynechal\" motor, tehdy jsem si rekl ze asi pruser. Ale domu jsem dojel v pohode. Dalsi den to vubec nezlobilo tak jsem to neresil, az dneska jsem jel do prace a zacalo to \"cukat-vynechavat\" i na mensich rychlostech a pomerne casto ... sem si rekl ze to asi nekde kiksne a ja zustanu trcet, ale cca po 10km se to nejak uklidnilo a dojel jsem do prace v poho. Ale uz jsem rekl, ze to neni nahoda a sel jsem do servisu. Tam to pripojili na pocitac a rekli po nejakem zkoumani ze tam vykazoval chybu otackomer (jen pry nevi zda \"vrchni\" nebo \"spodni\") a ze se auto zaplo do nouzoveho rezimu ci co. Tak to softwarove vyresetovali a nechali me projet zda cukani prestalo( a rekli ze pokud se to cukani vrati, bude se muset jeden z otackomeru vymenit). A taky ze ano. Spokojene jsem se vratil do prace. Jenze po ceste dom z prace opet zacal vynechavat motor:( I kdyz opet po 10-15 km se frekvence vynechavani docela snizila ...

A ted dotaz : nevite co to muze byt, resp. nesetkal se s tim nekdo ?

Mam verit tomu servisu ze je chyba v otackomeru? A ze ho mam za 1000 kc nechat vymenit ?

Dekuju za nazory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...