Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadní stěrač


Martin407

Recommended Posts

Zdravím

Mám dotaz jak rozebrat zadní stěrač. Mám problém s tím že se mu občas nechce pohybovat a když už se pohybuje tak dost výrazně mele i se zadním oknem. Došel jsem pouze k tomu že jsem sundal ten malý kryt z vnější strany a tam našel zarezlou 13ku matku která se odmítá pohnout. Zajímalo by mně jak se ke stěrači dostanu zevnitř. Nejde mi sundat ten kryt jak je na skle. Nechce se mi moc používat násilí abych něco nezničil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle plánků na SB by to mělo jít pouze vycvaknout (položka 2), ale nezdá se mi že by to byl ten kryt který myslíš. Já ho mám trouchu jiný než je na obrázku :myslim každopádně systém přichycení by mohl být stejný. Asi jen trochu zabrat....

post-20058-1410961934169_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vim jak to vypadá, je to taková černá plastová krabička bez žádného prolisu, prostě hladká pouze s drážkou pro unašeč stěrače....

Tady jo fotka toho deklu kterej bych rád dostal dolu

staci to \"vycvaknut\" su na tom take male zubky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže se potvrdila moje hypotéza o tom že to je stejně uchycené jako ten na obrázku z SB;)

Ano měl jsi pravdu. stačilo silněji zabrat a bylo to dole. Teď bych potřeboval poradit jak to rozebrat dál a jak sundat ten mechanizmus z okna. je to totiž všechno šíleně zarezly. už se mi povedlo sundat tu 13tku matku ktera drží to ramínko stěrače ale tu 22tku co je pod tím nemužu povolit. Je na to nějakej fígl?? Nemusí se ještě něco sundat??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže se potvrdila moje hypotéza o tom že to je stejně uchycené jako ten na obrázku z SB;)

Ano měl jsi pravdu. stačilo silněji zabrat a bylo to dole. Teď bych potřeboval poradit jak to rozebrat dál a jak sundat ten mechanizmus z okna. je to totiž všechno šíleně zarezly. už se mi povedlo sundat tu 13tku matku ktera drží to ramínko stěrače ale tu 22tku co je pod tím nemužu povolit. Je na to nějakej fígl?? Nemusí se ještě něco sundat??

post-20579-14109619208328_thumb.jpg

Ahoj, řešil jsem úplně stejný problém. Bál jsem se, aby neprasklo zadní okne při povolování. Objednal jsem si v Peugeotu v Praze tu matku, poslali mi jí hned 2. den. Vzal jsem ostrý vrtám asi 2 - 3 mm a matku jsem vlevo i vpravo navrtával otvor vedle otvoru, až šla matka rozpůlit a oddělila se ne 2 poloviny. Pak celý mevhanismus jde vyndat a ve svěráku rozebrat a rozpohybovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...