Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pechyho 407 2.0 HDi - jsem zpět!


Pechy

Recommended Posts

Jezdim občas D1 a dá se to, samozřejmě trvale v pravym pruhu nevydržíš, ale jinak OK. Citelný je to jen na opravdu velkých dírách, kdy to ta guma nemá šanci utlumit, jinak to jde.. Škoda, že nejsi někde poblíž, nechal bych Tě zvézt ;) Jinak k 18kám vřele doporučuju upgrade brzd... :aut 235 šířka je už dost, bude to citelnější na spotřebě. Nemělo by na 407mu být 235/40 ?

[upravil dne 1/6/12 12:53 od Schreek]

[upravil dne 1/6/12 12:53 od Schreek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se tu probíralo čištění kůže tak zde je moje zkušenost. Zkoušel jsem cca před rokem a něco čistič na kůži od želvy řadu platinum, samozřejmě jsem prd věděl, takže doporučena bílá hadra a lehce nanášet. Výsledek stál za p.dc:( ,ale kůže byla napůštěná, ale čistota nic moc, toto jsem opakoval ještě po půl roce znova se stejným výsledkem, impregnace ok ,ale moc čisté to zase nebylo. Teď jsem se naštval, koupil mikrovlákno a pořádně jsem to tim želvounem pocákal a pořádně vetřel a světe div se. Výsledek se dostavil, až to dělalo místama černé čmouhy :D jak to pouštělo. Takže, sedačky krásně čisté, prostě se nevyplatí přípravkem šetřit :) Mi se kombinace želvy a mikroutěrky osvědčila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...