Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Volant má vrásky


P607Olda

Recommended Posts

Pěkný. Jak mi zas udělá vrásku, taky do toho půjdu.

Oni ti zašlou na dobírku nový a ty pak ve stejné krabici pošleš zpět starý? A ta záloha se řeší taky dobírkou, při zpětném zaslání?

Ano přesně tak...... ale já sem nikdy zálohu neřešil.... už sem u něho objednával několik volantů tak mi věří..... ale je u toho formulář na vrácení zálohy..... vyplní se a on zálohu pošle na účet objednatele......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Ještě jsem četl stránky volantech.cz a zjistil jsem, že, kromě zdražení, už nedělají ten výměnný způsob. Takže odstavit auto na 1 až 5 dnů v servise (bez volantu asi domů nedojedu), dojet domů vlakem, a pak si zase pro auto jet... No, to mě dost odradilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P607Olda: No já si poslední dobou říkám, že přibývá těch, co jezděj, jako by neměli volant (a brzdy). Tak to bude asi důvod - nechávají si opravit volant u volantech.cz! A podle toho, jak to na silnicích vypadá bych řekl, že v Trutnově mají kšeftů dost ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ho tedy měnili vloni na konci léta (neměl vrásy, ale stalo se mě to, co Vatsugovi). Musím říct, že vyměněný volant je trochu jiný, než ten původní a zatím drží velmi dobře.

Podle všeho se vrásky dělají na těch volantech bez kovového zakončení spodního ramene, volanty s kovovým zakončením trpěly zase na bubliny u všitých kožených částí kolem ramen. Ale u nového volantu to zatím (klepu na dřevo) vypadá dobře. Ve verzi po FL jsou dokonce snad ty kousky, co se odlepovaly, kovové, podobně, jak to má Kehar, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo právě. V allure před FL měl ten volant kovový pouze proužek na spodním ramenu, v současnosti má i ty kousky na bočních ramenech. Ty byly kožené a dělaly se na nich bubliny. Ten volant z nižších verzí se dával kdysi do všech výbav a trpěl (nevím, jak ty nové) vráskami na věnci. A to bohužel i po výměně. Pokud vím, Elton si ho už nechal obšít a jak jsem pochopil, Oldu to čeká, jen nechce zůstat bez volantu, tudíž bez auta-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...