Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Volant má vrásky


P607Olda

Recommended Posts

  • O 10 měsíců později...

Tak ja som si najskôr bubliny na oboch stranách volantu ani nevšímal a za pár dní bola na tom roztrhnutá koža. V servise vymenili (medzitým chumaj objednal nesprávny volant, tak som čakal dlhšie, ale vymenili). Asi po 3 mesiacoch mám bubliny znova. Predpokladám, že tú kožu tam nelepia iba natiahnu. A ako sa ona s teplom roztiahne, urobia sa bubliny atď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

Uplynuly dva roky, loni to i v horkách vydrželo a teď v horkách zase malá vráska. Dá se roztlačit palcem. Ale teď je už záruka v čudu a nechce se mi platit za nový volant, zvlášť když je jasné, že i ten nový bude vadný. A to zakrývám volant, aby na něj nepražilo slunko, auto stavím čumákem na sever atd. - no prostě dobrodrůžo, přemýšlet už od domu, jak se na parkovišti postavím.

Myslím, že Peugeot by měl na některé věci víc pomyslet - vyváží přece hodně aut do jižních zemí - to co se vydává za \"kožený volant\" je zřejmě plast.

[upravil dne 9.8.2013 10:29 od P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to výborně, i cena.

Nevíš, prosím, zda jsou schopni demontovat a namontovat volant výměnným způsobem na počkání? (než tam napíšu mail, tak se ptám tady). Mně by vyhovovalo, přijet, počkat, odjet (a tedy vidět předem, co obdržím) - než nechat si posílat volant.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to asi ne.... na počkání to si nebude....on to dělá ze svojich korpusů co má a pošle už předem dojednaný vzor volantu a ten starý musíš poslat zpět....záloha 500,- na vrácení volantu ...... už sem s ním řešil 4 volanty a vždycky to bylo tak...... ale můžeš zkusit mu tuto variantu navrhnout....já toto nikdy nezkoušel

[upravil dne 9-8-13 10:48 od Přema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Keááásnej... Bych ale ty kovový laloky měl pořád opocené. Mě ho před 2 měsíci vyměnili na záruku, tak doufám, že to nějakou dobu nebudu muset řešit (všiml jsem si, že ten novej má tu \"puchýřovací\" oblast z něčeho jinýho než na tom původním. Tak jsem zvědavý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před chvíli namontovanej novej volantík od \"volantech\" a je to nádhera. Ta pravá kůže se drží daleko lépe než ta origo syntetika. Děkuji Přemovy za namontování a zajištění volantíku:papa:D

ps: foto později:aut:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...