Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Společný odjezd praha


Moby89

Recommended Posts

tak kdo dnes dorazi na tretaka?

na kokorin nas rozkouskoval gronhoolmm, svou zbesilou jizdou v desti, kdy i ja, zacatecnik na motorce, jsem se nudil :D

gronholmm: jak dlouho to vydrzime? Za jedna a jsem fuc :D, vezmu te na tyc, at zbytecne nenicis brzdy :D

Obecne rikam, po dalnici bych rad 130, je to bezpecnejsi, po okreskach kilo.

Na posledni sebetov jsem to dal za 2 hodiny a nejaky drobny a spotreba byla na hranici 13 litru, TO SE NESMÍ OPAKOVAT :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scratchi, takže chces říct že mám jet sám? :D já při 130 atakuju nejspíš hranici rychlosti zvuku, takže musim stejně jet do těch 110-120, hlavně nechci kvůli o hodinu kratší jízdě mít spotřebu 10 ;) Ale tohle není hlavní, upřímně říkám že od toho co jsem se proboural betonem za Mrazovkou jezdím opatrně, mít jiný gumy a potažmo jiný auto, tak není problém, ale ten Favorit je fakt nevyzpytatelný.

Ale ve 3 tam budeme :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak kdo dnes dorazi na tretaka?

na kokorin nas rozkouskoval gronhoolmm, svou zbesilou jizdou v desti, kdy i ja, zacatecnik na motorce, jsem se nudil :D

gronholmm: jak dlouho to vydrzime? Za jedna a jsem fuc :D, vezmu te na tyc, at zbytecne nenicis brzdy :D

Obecne rikam, po dalnici bych rad 130, je to bezpecnejsi, po okreskach kilo.

Na posledni sebetov jsem to dal za 2 hodiny a nejaky drobny a spotreba byla na hranici 13 litru, TO SE NESMÍ OPAKOVAT :D

já dorazim určitě, snad to stihnu, a co se týká 13 litrů, nechceš to přepočíst na HDi?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...