Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zámek palivové nádrže


Altissimus

Recommended Posts

Ahojky lidičky,

potřebuji poradit s nákupem Zámku k palivové nádrži (motorek).

Hledám na netu všude a nemůžu najít vůbec nic, potřebuji alespoň kód abych se měl čeho chytit, ale i to je nad moje síly :(

Včera u pumpy sem zjistil, že se mi víčko nezamyká.

Osička od motorku se ani nehne a víčko zůstává odemčené, proud i pojistka (15A) v zavazadlovém prostoru je OK.

V Peugeotu v ČB mě servisák objednal až za týden nejdříve, jelikož autem jezdím denně a parkuji bez dozoru celý den a to i doma (bez garáže) bojím se jako prase :( (dokud jsem to nevěděl nic mě netrápilo :D

Děkuji za reakce :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

napřed zjisti, zda máš motorek opravdu KO. Dělal jsem ti u Xantie a stačilo sundat plastový podběh a už k němu byl přístup. Motorek byl pouze zalehlej, po vyndání, namazání chodil bez problémů.

Edut: Ou sorry splet jsem si to se 406. Ale mohlo by to být podobný :papa

[upravil dne 16/8/11 od kirkiz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak psal kirkiz, zkus ten motorek nejdřív rozhýbat. Když jsem si v lednu 407 přivezl, také se mi nezamykala nádrž. Nakonec jsem okolo toho čepu, který vyjíždí do víčka vstříkl trochu WD40 a zkusil několikrát zamknout a odemknout. Postupně se začal pohybovat, až se rozběhal úplně a funguje bez problémů dodnes. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...