Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Generálka motoru 406 coupe 3l 140kw - VYŘEŠIL STRAKI007


razor

Recommended Posts

To sice jo,ale jak si je pak zase zvětšíš???asi už těžko,když ta informace tam prostě nebude...takhle je to focený zrcadlovkou a dá se to dost přibližovat takže to je důvod proč to nezměnšovat..jsem grafik,takže neměj strach,že neumím zmenšit fotku :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

foto nemam bohuzial z toho...mozno u policajtov je ;)

no ano, zrazil som vtedy zajaca a dal som lakovat novy naraznik predny a vtedy akurat sa do lakovne vlamali zlodeji a chceli sa dostat aj do mojho auta, aj ked otvorene bolo, a prevalili mi pravy bok cely, odrazili pravy spetak a cez vodicove dvere sa jeden dostal dovnutra....tam sa snazil vytiahnut radio tak domrdal vsetky plasty okolo, no a v tom prisli policajti a nasli ho v mojom aute a ked ho tahali von tak posral dve packy, radia a palubaku, odtrhol spetne vo vnutri a poskodil nejake plasty...plus do lakovne sa dostali cez pole plne blata, tak si vies predstavit co som mal vo vnutri....

obsirnejsie som to ale tusim popisal v tom mojom vlakne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj podle těch fotek bych řekl že ti chčije zase to těsnění na klice.

Neprokluzuje ti i spojka?

Vanu kdybys přetěsnil, tak by se taky nic nestalo... a zkus dotahnout olejovej filtr jestli to nekropí i kolem něho.

Každopádně je vidět jak je to rozstříknutý od něčeho co rotuje. takže od kliky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj podle těch fotek bych řekl že ti chčije zase to těsnění na klice.

Neprokluzuje ti i spojka?

Vanu kdybys přetěsnil, tak by se taky nic nestalo... a zkus dotahnout olejovej filtr jestli to nekropí i kolem něho.

Každopádně je vidět jak je to rozstříknutý od něčeho co rotuje. takže od kliky...

Tak to je dost na houno :nevim

Nedá se třeba sehnat \"těsnější\" ten simering ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak,po pár nepovedených pokusech auto zespod umýt a lokalizovat tak únik oleje,se mi zase rozzářila malinká naděje v podobě pána,který již dlouhou dobu vlastní autoservis..

Už přes telefon mi sdělil,že simering není jediná možnost úniku oleje z těchto míst..

Říkal,že konkrétně tenhle motor má v sobě hrozně moc čidel a že už se setkal i s hodně velkým únikem oleje právě přes jedno z čidel..

Vypadalo to,že opravdu ví co říká,tak uvidíme..

V předchozích servisech jsem se setkal pouze s reakcí typu \"no jó,žabožrouti-to poteče už pořád\" a nebo \"jéžíš,to je něakej velikej motor,tam není vůbec místo,tak to se nezlobte,ale to tady dělat nebudem\" Pak perlička ze spei servisu na proseku \"hale,to auto má dvě olejový vany\" -přišel jsem se podívat blíž a zeptal jsem se co tím myslel dvě vany - chlapec ukázal na vanu a převoduvku a říká \"no tady a tady\" to sem fak myslel,že si dělá humor,bohužel nedělal....

V pondělí (zítra) mám domluvnenou prohlídku a doufám,že nepřibyde další podobná zkušenost....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čidel je hodně na vodu, na olej je na tlak u oil filtru (zepředu vlevo, dva kontakty)... Původní záměr je správně, musí to vidět \"peugeoťák\", co straki007?... Co čtu ty servisy, to je na přesdržku, dělají jen co je jednoduché a sype... Prosím tě, kde je ta fotka s rozstřikem oleje? Asi neumím hledat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj fotka s názvem \"P1014642\" to ukazuje nelíp )je to roztříklí až na chladič) Těžko se to fotí-fakt je tam málo místa =)

Strakimu se mám ozvat příští týden,teď nemá čas.

Ten servis v pondělí je jen prohlídka-umejou to a podíváme se pořádně zespoda ... Třeba něco objeví..Uvidíme-dám vědět.

A teď tedy jiná věc-kdybch chtěl opravdu udělat tu generálku(což asi bude nutný),ví teda někdo o někom,kdo by byl schopnej to zrealizovat ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co čtu ty servisy, to je na přesdržku, dělají jen co je jednoduché a sype... Prosím tě, kde je ta fotka s rozstřikem oleje? Asi neumím hledat...

No,můžu sem napsat i jiný (taky dobrý) příhody ,ale nehodlám zbytečně offtopicovat...

Založím nové téma =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Generálku jsem řešil tak, že jsem kontaktoval Devilnights´a a přivezl od něj jiný motor v pořádku.

Ještě jsem přečetl úvod tvého dotazu, bez úprav to jede 250 a lidi neměřili i 260 (i když po 240 se tomu moc nechce)... Měl jsem řj. přestavěnou obdobně, ale nešlo to vůbec odspoda a za studena chcípalo, po několikátém nastavení jsme to odpískali, pán byl solidní, vrátil mi většinu peněz a rozešli jsme se v dobrém...Bratr k němu jezdí s TDI a vždy spokojenost... Nevíš kdo upravoval tvojí řj? pořád sháním někoho kdo to už úspěšně dělal...

[upravil dne 22/8/11 od rootsky]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...