Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prevodovka


Andrej82

Recommended Posts

Cawte,

pri vymene tlmica sa mi vysunula poloos na soferovej strane (daval som si na to extra pozor ale aj tak sa vysunula - cap ramena nechcel ist dole :( ) .....

Ako som zbadal,ze zacal tiect olej, hned som ju popravil a zasunul aby uz netiekol olej....po zlozeni som cez otvor pod baterkou dolial prevodovy olej.....

chcem sa spytat, ako sa da zistit, ci je v prevodovke dostatok oleja?

Po zlozeni uz netiekol olej..je mozne,ze ked bude prevodovka v chode, tak odtial vytecie olej? Treba to pretesnit, ci ked som to poskladal a naial olej taj je to ok?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z boku prevodovky je kontrolni sroub, pri rovne stojicim aute ma po vysroubovani sroubu lehounce vytekat olej z toho kontrolniho otvoru

noo na tej strane som nasiel srob..je to srob na stvorhran...len to sa mi zdalo, ze to je vypustaci, je dost nizko...tak som ho radsej nevytahoval......a vypustaci je kde? Aby som nahodou nevytiahol ten nespravny :)

A este otazka k tej poloosi, ked sa mi len povitiahla a vytieklo troska oleja, staci ked som ju zasunul alebo to treba cele pretesnit? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...