Jump to content
Háček

Starej mazlík 405

Recommended Posts

Aktualizace..

Zatim jsem se k ničemu nedostal, bohužel, motor stále čeká na složení začal jsem od spodu, přetěsnil jsem 1 a poslední most kliky (gufera, těsnění a trochu silikonu) jinak jsem zatim na nic neměl čas, na 106ce se mi z ničehoš nic začal ozivat nakej divnej zvuk, neměnící se s rychlostí ani otáčkama tak laboruju, do toho práce a melouchy, no tak asi tak .. :D  ale nebojte pomalu se dělá nad 405kou přístřešek snad to všechno do zimy stihnu aspon zastřešit ... 

Po nějaký době dopíšu jenom že kola cyclone jsou na louhování, budou tak cca za týden až 14dní,  přemýšlím do jaké barvy je dát, budto originální stříbrná nebo grafitová šedivá , fakt nevim, mam dilema 😕 

Vyčištěný setrvák ,Prasklé svody, namontovaný setrvák se spojkou, vyčištěné dosedací plochy přídub a potrubí, .. 

Svody jsem ted sehnal starší přijsou snad příští týden, zkusim sehnat i novej reozonator ale asi ho spíš zaslepim, moc těhle dílu se sehnat už nedá .. 

Ještě mam trochu obavy z čerpadla, jestli sehnat jiný nebo sehnat někoho kdo je dělá, repas bude ale drahej jako prase .. takže uvidim jak se s tim poperu, jak je to s kompatibilitou z jinejch aut s timhle motorem 51kw ? 206,partner berlingo atd .. ? těch je celkem dost na díly všude možně

DSC_0166.JPG DSC_0276.JPG

DSC_0277.JPG

DSC_0278.JPG

DSC_0280.JPG

DSC_0281.JPG

IMG-20191026-WA0004.jpeg IMG-20191026-WA0006.jpeg

IMG-20191026-WA0009.jpeg 

IMG-20191026-WA0014.jpeg IMG-20191026-WA0018.jpeg

Edited by Háček