Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Starej mazlík 405


Háček

Recommended Posts

dneska jsem k autu přišel , nažhavil a na první otočení , bez hulení bez mlacení , jako z továrny :P .. jakoby věděl co se chystá :mrk 

Jinak dal jsem konečně budíky z dieselu jaký tam maj bejt, trochu mě štve ten nájezd 285tis .. chci tam těch puvodních 360+-, má tu někdo nějakej navod jak to přetočit rychlejc než vrtačkou ? :D .. jo a nejde mi otáčkoměr, na motoru jsou dvě čidla na setrvačníku, ale zapojit jde jen jedno ( protikus na svazku mam jen jeden) zkusim nastavit výšku snímače od setrvačníku, nahodil jsem to na motor na rychlo a  nijak jsem to neřešil, blíží se STK tak musí všechno fungovat :P 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 týdny později...

rychlá fotka z dneška .. spodek nastříkán, lemy taky, zítra dořeším otáčkoměr poskládám interier, a v týdnu nechám nazout 15ky :) .. 
no a klubáci mám v plánu s tou veteší jet z Liberce do Plzně, do Budějic, zastavit se chci v Šatově na vinici potom Kroměříž olomouc a tak nějak cestou zpět, zatim jsme to neplánovali na kolid dní to vyjde kde se chceme zdržet atd .. ale vidim to tak na 4 dny cca v autě, spaní jak a kde se dá :) (v autě se dá taky spát :P )

WhatsApp Image 2020-07-25 at 13.15.23.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevypadá to špatně, na první pohled, neni to kvalitní karosářská práce ale já nikdy na karosařinu nebyl expert .. ale jsem spokojen, ještě je potřeba par věcí dodělat, ale pojízdné to už je a ano natankoval jsem plnou. ted to budu chvilku zajíždět, udělám pár testovacích dálkových jízd a příští neděli snad odjezd na trip po republice, mam rozjednaný stan na střechu ale neni to stoprocentní :) 

ty poklice tomu dodávají na nenápadnosti .. :D .. chci na to dát ty 15" cyclone ale asi to nechám na plechu .. :D 

Upraveno uživatelem Háček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera po cca 300km testování přestaly fungovat větráky na chladiči , opravil jsem tedy kostry, uhnilý plusový kabely k relátkům plus jeden dodělávaný kabel kdysi davno ještě před importem z D .Dneska jsem si všimnul že nejak slabě svítí jedna obrysovka, možná jen žárovka ale přikláním se k variantě že bude špatná další kostra ... dneska už nic řešit nechci, tohle počasí neni pro mě .. :D 

Zítra Vyrážím na tour po republice s kolegou z práce, směr Liberec - Plzeň - České Budějovice - Brno a zpět . 
Aktuality budu věšet na instagram https://www.instagram.com/hackocz/ tak pokud budete chtít sledovat mužete tam, fotky sem pak budu asi dávat až se vrátím :-)  

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem doma z RoadTripu po republice. Musim říct že jsem byl skeptický a čekal jsem nemalé potíže, ale za celou cestu jsem kapotu otevřel jen jednou v jižních čechách pro kontrolu oleje protože už mi to bylo divný :D .. 

Motor šlape skvěle, před odjezdem jsem musel vyměnit altík , takže jsem jel bez rezervního , musím je nechat zrepasovat , jeden nedobíjí vubec a druhej asi podle nálady .. jednou 14,2, za 10minut 12,8 , po dalších 10minutach zase 13,8 .. necham udělat repas a bude klid. Jinak plán se trochu pozměnil . Liberec - Plzeň - Lipno - Krumlov - České Budějovice - Třebíč - Brno - Kroměříž - Olomouc - Rozkoš u Hradce králové - Liberec . Dohromady jsme od neděle najeli přes 1200km . 
První kemp jsme našli na poslední chvíli jižně od Plzně u obce Nepomuk - Kemp Nový rybník -- rozhodně doporučuji , super kemp, super obsluha, dobrá kuchyně a dostatek místa, Druhý kemp na spaní byl na cestě z krumlova do budějic u rybníku Štilec u obce Kamenný Újezd , opět skvělá trefa na slepo, hromada místa , skvělá obsluha a klid, jediná restaurace co je k dispozici patří k penzionu a je lehce dražší ale na jednu noc to bylo fajn jidlo, a nevedou se tam snidaně a nikde nemají cigarety .. :D (ja nekouřím ale spolujezdec ano ) , Další spaní jsme po obědě v Třebíči vysomrovali u mého kamaráda a jeho mamky v bytě (přece nebudete spat před barakem na parkovišti v autě :D )v Kroměříži. z té jsme další den dopoledne vyrazili až na sever na rozkoš kde jsme zakotvili až do dnešního rána, kemp je obrovský je tam spousta věcí ale nás to nějak ani netáhlo takže jsme opět natáhli hamaky a pohoda leháro :) . 

Zitra zkontroluju kapaliny v autě, a asi ho nechám vyvětrat, trochu nám tam zateklo, v Mělníce jsem utrhl uhnilou anténu takže tu musím taky sehnat a předělat :) .. Něco málo jsem nafotil ale žádný extra focení, nějak jsem neměl náladu ani čas :)

Mělník                                                                                 a cesta do Plzně 

DSC_0054.thumb.JPG.b1bb51714846415d4053aadf21128f5e.JPG DSC_0057.thumb.JPG.8b1a0d2bb1de559da517ee554d72a5e9.JPG DSC_0058.thumb.JPG.1be797b77e361135630ade1cd6c09d37.JPG 

Zakempováno u Nového rybníka první noc (hrozná nevyspalost, pršelo celou noc i další den proto rychle uklizený bordel jak u bezdomovců :D )

DSC_0059.thumb.JPG.db4f4506a72876699d55620b66a252b3.JPG IMG-20200802-WA0020.thumb.jpeg.b9cbe02a0c4ef62c06f57064034ce04c.jpeg IMG-20200803-WA0001.thumb.jpeg.91cffd00b003aee499d43d3f14e2cc76.jpeg 

S pečísem na Lipně :) 

IMG_4741.thumb.JPG.7aba5db749e82e07d860f417269690bc.JPG  IMG_4743.thumb.JPG.95bf1df95d5c7a46b03f2ad86ae642b9.JPG

Kempování u Štilce - Kamenný Újezd (to už se spalo lépe), pršet začalo asi ve dvě ráno

 IMG-20200803-WA0013.thumb.jpeg.6e3f15bbd241e982d7afef810a1f88b3.jpeg      IMG-20200803-WA0028.thumb.jpeg.da09a882f2165112c2594f240bb8f81f.jpeg 

Pár Kilometrů před Kroměříží

 DSC_0066.thumb.JPG.019bae193b52de15b2bcc72426f6b3e3.JPG  

Zakempováno na Rozkoši :) , tam jsme už měli pěkné počasí a chrápali jsme pod širákem v hamakách :) 

IMG-20200805-WA0026.thumb.jpeg.6e4fff6027f24ff7cdc3890839fa78db.jpeg   IMG-20200805-WA0042.thumb.jpeg.210ea6f061e0374adfe0952595b495d4.jpeg

                                                    Asi nejlepší místo co se našlo                                                                                     Přivázáno za Hágus když nebylo kde jinde :) 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Péťa napsal:

Moc pěkně vyřesné uchycení navigace :super:D

 

Za mě je moc nízko. Čím míň musí řidič hledět mimo směr jízdy, tím líp. Já navi v ne právě malém tabletu vozím normálně ve výhledu a žádnej cajt v ČR ani jinde mi to nikdy nevytýkal 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, Péťa napsal:

Moc pěkně vyřesné uchycení navigace :super:D

PS: Rozkoš není u Hradce Králové, ale České Skalice. Jednou se tam konal i klubový sraz, ale to i já pamatuji jen z vyprávění zdejších mazáků ;)

já vím já vím, psal jsem vělke město poblíž :) 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Medvěd napsal:

Za mě je moc nízko. Čím míň musí řidič hledět mimo směr jízdy, tím líp. Já navi v ne právě malém tabletu vozím normálně ve výhledu a žádnej cajt v ČR ani jinde mi to nikdy nevytýkal 

ja jiný řešení u 405ky neměl , držak kupovat nechci a tohle bylo dá se říct zadarmo :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak potrebovali jsme byt do patku doma, konci nam zas dovolena tak jsme to trochu okrajeli noo :P ještě byla v planu ostrava no ale na to uz jsem neměl nervy.. :D

Upraveno uživatelem Háček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nepsal jsem o celé republice ale  roadtrip po republice  přidávám na hrubo mapu co si pamatuju z cesty, podle pocitadla mame za sebou 1226 km myslím, parkrat jsme se motali a delali zajizdky tak mame vic nez je na mapě 

Screenshot_20200806-210457.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

nějaké aktuality, snimač otaček z minulého příspěvku jsem zahodil do kouta graaže protože má jiný konektro a ten co potřebuji nemužu nikde sehnat , nicméně, auto mělo celkem vysokou teplotku při běžné jízdě, rozebral jsem domek termostatu a vysypal se na mě starej termostat i s uhnilou segrovkou, takže nový termostat pečlivě odvzdušnit a už zase jezdíme , čeká nás STK což by snad neměl být problém, 

1739474613_WhatsAppImage2020-09-08at16_54_00.thumb.jpeg.bac0010d29fbd9f0f26bb3de86ce4bd0.jpeg  770091298_WhatsAppImage2020-10-02at17_03_20.thumb.jpeg.b5a44ada3a5bf7881f5bee3f009aa747.jpeg

Na ty druhý fotce si mužete všimnout že jsem ho namontoval na poprvé obrázeně :D , což mi docvaklo až po napatlání silikonu :D 

Ale jak píšu, už jezdíme bez problému, a díky covidu máme prodlouženou technickou ale tu stejně zařídím za včasu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...