Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Starej mazlík 405


Háček

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

tak v uterý mi dorazily držáky předního nárazníku od ACi a snad zítra by mi měl dorazit přední mi16 nárazník, snad se nikde nezatoulal. jak znam ppl tak jsou schopní to poslat ne do liberce ale někam do jiný řitě ... :D

Upraveno uživatelem Háček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tu máme středu a se středou přišlo co ? .. ano správně popeláři :D ale to nemá semnou nic společnýho, jen chci ohlasit že na 85% budu mít druhej kočár ze stáje PSA Citroen ZX Tonic 1,4i :papa, hned jak bude doma zxo tak 405ka pujde na demontáž motoru, a začne mega práce. ted ještě nějak vydržíme do srazu, a pak začnu pomalu dělat věčí zákroky. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

tak ted jsem dočasně přišel z výměny zadniho prasatka, kolo nějak nebrzdilo z prasatka nic neteklo tak že dám nový, no tak sem si povolil holendr a z něj ani kapka, kurna co to  ? ... hejbal jsem s pačkou na omezovaku a nic... pak sem do něj parkrat bouchnul a najednou začala týct.... takže do budoucna musim vyřešit problem s omezovakem. napad mě dočasně tam fouknout kostičku (rozdvojku) a až se sežene omezovak tak se tam da novej .. ted to nemam s kym odvzdušnit tak si tu čekam u pc ... :D .. a už vrzla brána asi je tu táta, tak ho jdu otravovat :D ... zase se ozvu :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

po kratke pauze se sem vracím, dávám do kupy svoje silniční kolo favorit a ptám se jestli tu je taky někdo kdo ho má doma :) .. sháním origo ,,motýlky" na zadní kolo, mám tam ted nepěkný matice se silonem :D a to se k tomu prostě nehodí :D sháněl bych si i sedlo ale to origo je tak luxusní že se z něj dělaj puchejře na zadku takže tam přijde něco novějšího :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

tak dneska jsem byl s mladšim bráchou zajet favorita (dvoukolovýho :D ) a řeknu vám potřebuje doladit ale bylo to sice jen 12,5km ale po 6 letech flákání to je hruza nemužu hejbat s nohama a kolo ? no potřebuje ještě doladit mouchy :D přidávám fotky když jsem dodělal pláště 

 

jo a jináč dnešní práce v práci ? vyndaval jsem motor z range rovera TDV8 pánové zlatej peugeot a jaho zadní náprava 

 

hruza kvuli těsnění pod hlavama vyndavam motor, technologický postup ;) přidávám foto motoru at máte představu co to je za bestii ... po vyndání z auta jsem prohlásil že jdu dělat liazky a tatrovky ...

post-34009-0-43266200-1435256776_thumb.j

post-34009-0-99777000-1435256788_thumb.j

post-34009-0-77428000-1435256934_thumb.j

Upraveno uživatelem Háček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

tak aktualizace co je nového 

V sobotu jsem vyndal čerpadlo rozdělal tu zátku a zjistil jsem že je vymačkaná od simeringu tak jsem vzal z druhého čerpadla které teklo kolem ovládací páky a ještě jsem to podlepil slaboučkou vrstvou silikonu, poskládal jsem to a šup s tim do auta, celková operace trvala cca 2,5h což jsem ani sám nečekal, odpoledne jsem vlítnul na mlhovky už svítěj a to je to hlavní, nejsou sice origoš ale učel to splní :)

dodatek: po rozdělání deklu rozvodu jsem kontroloval dopnutí rozvodu a zjistil jsem že rozvodák je volnější ale napínák je na dorazu takže v nejbližší době budu řešit rozvody a mužem zase jezdit dál :)

přdávám foto 

post-34009-0-61262100-1436721702_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak další aktualizace, 

v Pátek jsem měl volno v práci tak jsem se vrhnul na důchodce (nejsem násilník ne na starší lidi ale na moje starý auto :D ) nové rozvody+vodní pumpa , spodní silentblok motoru a spínač řidičových dveří, další rozvody se budou snad konat kolem 480tis :D ale uvidíme jestli to ještě bude na živu :D .. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak přidávám další zápis do lodního denníku, před dvouma tydnama jsme se vrátili z cesty liberec-kroměříž kroměříž-liberec cca270km/tam+270km/zpět , týdenní návštěva známejch, jak jinak neš po hospodách :D .. ale s pár vyjímkama jako např návštěva macochy s projetím brna, cca 95km tam a zpět pr*elema zpět asi 60km , celková vzdálenost za ten týden plus náký ty popojížděčky 720km. po tomto týdnu jsme se jednu noc vyspali doma a v sobotu ráno jsme vyrazili zase do Jablonnýho mojí mamce hlídat dům, takže další týden dovolené :D a další popojížděčky nejdal asi nový bor 18km tam plus 18km zpět. no každopádně zítra přepočítám kolik má ten naš duchodce už naježděno .) .. každopádně jak jsem psal v pokecu mam v plánu C4 coupe, ale taky mam v plánu si nechat duchodce, tak uvidíme jak to všechno pujde

:)

 

ještě dodám, od rozvodů jsem dolil jen vodu (která my vytekla po demontáži vodní pumpy) a jinak nic, olej voda nic :) .. vše drží jak má .)

Upraveno uživatelem Háček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Ahoj, jsem tu nová, mam taky Peugeota 405 :) 
jsem ráda, když vidím ještě tyhle auta "živí" bohužel já si na něm sama neudělám skoro nic, nerozumím tomu, máš můj obdiv, jak si na tom všechno uděláš sám. My předloni na STK neprošli kvůli prasátku ( to jsem pak nechávala vyměnit jednoho známého, tak na druhý pokus jsme STK dostali.) A letos kvůli tomu, že byli špatné manžety a čepy, světla svítila moc nahoru i přestože byli v servisu na seřízení a ohlému plechu v prahu u zadního kola (ale to říkal, že není tak závažný a že mi to možná ohnuli umělci v servisu.)

Před STK jsem kupovala nové kotouče a brzdové destičky (to mi montoval bratr.) Divili jsme se, že jsem s tim ještě dokázala zabrzdit v jakém to bylo stavu před výměnou. Ještě jsme se známým dávali do dveří u řidiče motorek k centrálu ale nakonec jsme museli dát celý zámek, protože v tom mém byl vykuchanej ten centrál a v zámku to bylo tak vylomený, že tam novej motorek nedržel. Pak jsem ho dala do servisu na odvzdušnění brzd, výměnu oleje, brzdovky, opravení ruční brzdy (ta mi už asi rok nebrzdila.) Pak jsem měla asi ještě nějáký zkrat, možná pojistky nevím, zadní leví světlo mi problikávalo, když jsem blikala že odbočím a blikali mi i světýlka co osvětlujou SPZ. 

Myslela jsem že opravy mám za sebou a nakonec po tý první STK jsem to musela dát znovu do servisu, tentokrát jinam, protože tam kam jsem jezdila už auto nedám. :D Ale konečně mám zase STK z krku, časem bych ho chtěla dát do super stavu, ale bude to chtít hodně peněz :D:) 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Karol díky snažím se co to jde, ale peněz moc neni, a času už taky moc ne, sice ted před zimou mě čeká snad už jen přezutí a zbytek asi až na jaře, chtěl bych to hodit k lakýrníkovi potřebuju stříknout kapotu a možná bych ho moh nechat stříknout druhý bouraný dveře co mam bílý :D jinak něco my v tom furt křupe a mlátí, ted jsem naposled měnil spodní kulovej čep ale mlátí to pořád stejně, už nevim co kde je špatně , je to holt starý auto no, ale tak tech 150-160km/h to ještě zvládá, je potřeba mu občas naložit za uši  :roker . každopádně pokud budu mít prachy na tu lakovnu tak bych nechal stříknout komplet kastli pod lištama do tý černý co jsem měl v plánu, až je to v cajku, a rovnou at mi karosáři opravěj veškerý bouchance :).. 

 

Felly ty taky ještě žiješ ? :D .. jak jsem psal dělám co můžu tak snad to jednou bude zase pěkný auto. Spolužák ted od 1. nastoupil k vojákům tak až bude an delší dobu pryč budu mít doma tu jeho 205ku a z ní musim vytahnout motor a kompletně zgenerálkovat, takže an zimu mam práce dost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...