Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Starej mazlík 405


Háček

Recommended Posts

už jsi pojízdnej ? a to ti to tatík pujčí ? :D :D :D ... ja tu jsem pořád jen nejsem už tak aktivní pisatel jako dřív :) .. 

 

Ted řeším existenční problém 405ky obecně ... :D .. ostřikovací lišty na stěrače mam oriko, ted je jdu bohužel přilepovat černou elektrikářskou páskou páč nemam origo příchytky, a ještě před zimou chci obrousit a nastříkat ty voloubaný držáky stěračů, už se mi to nelíbí jak to mam u xiftu oloupaný :D

 

ps přikládám fotku hotové práce :D 

post-34009-0-85252900-1444508866_thumb.j

Upraveno uživatelem Háček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

 

 

Ted řeším existenční problém 405ky obecně ... :D .. ostřikovací lišty na stěrače mam oriko, ted je jdu bohužel přilepovat černou elektrikářskou páskou páč nemam origo příchytky, 

Není potřeba nic lepit. Kupuju origo Valeo VM217 je to celá lišta i s ostřikovací lištou, vydržely mi dva roky. Teď budu kupovat znova, stírátka už jsou KO.

 

http://www.autodily-sklad.cz/nahradni-dil/list-sterace-574283-valeo?id=2084658

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsi pojízdnej ? a to ti to tatík pujčí ? :D :D :D ... ja tu jsem pořád jen nejsem už tak aktivní pisatel jako dřív :) .. 

 

Ted řeším existenční problém 405ky obecně ... :D .. ostřikovací lišty na stěrače mam oriko, ted je jdu bohužel přilepovat černou elektrikářskou páskou páč nemam origo příchytky, a ještě před zimou chci obrousit a nastříkat ty voloubaný držáky stěračů, už se mi to nelíbí jak to mam u xiftu oloupaný :D

 

ps přikládám fotku hotové práce :D

Jenom pro info, asi před třemi lety, když jsem měl ještě 405, se mi příchytky při výměně staračů podařilo ulámat, jak byly stářím skřehlé. Tak jsem zajel do Peugeotu Liberec a prodejce mi řekl, že se objednat sice už nedají, ale oni tam poslední sadu mají. Za ty 4 kousky ničeho chtěli 200kč. Tak jsem jim to tam s díky nechal. Tak kdyby jsi měl zájem Háčku, věřím, že tam tu poslední sadu ještě mají :D  Já to následně taky vyřešil elektrikářskou černou páskou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom pro info, asi před třemi lety, když jsem měl ještě 405, se mi příchytky při výměně staračů podařilo ulámat, jak byly stářím skřehlé. Tak jsem zajel do Peugeotu Liberec a prodejce mi řekl, že se objednat sice už nedají, ale oni tam poslední sadu mají. Za ty 4 kousky ničeho chtěli 200kč. Tak jsem jim to tam s díky nechal. Tak kdyby jsi měl zájem Háčku, věřím, že tam tu poslední sadu ještě mají :D  Já to následně taky vyřešil elektrikářskou černou páskou.

 hh mohl bych to zkusit :D tak přece takovej klenot nevyhoděj žejo :D ale jak to s veteránama bejvá asi už nebudou za 200 ale za 400 :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Můžu se Vás tu zeptat? Na mé 405 jsou přední stěrače 480mm+520mm, je to správně? nevím jestli to původní majitel nevyměnil a nedal tam jen co měl, popřípadě pasují tam 550mm+550mm? zdá se mi že budou moc dlouhý, ale všude píšou že pasuje na 405, tak se radši zeptám odborníků. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu se ještě zeptat co by jste  mi doporučili za stěrače, aby něco vydrželi a dobře stírali, ale aby nebyli extra drahý? Pokud takový existují :D 

Našla jsem takovýhle ale asi by byl trošku problém s odstřikovací lištou, jak a kam přichytit : http://sterace.heureka.cz/bosch-aerotwin-550-plus-530-mm-bo-3397118906/

 

A nebo ještě tyhle s předmontovanou odstřikovací tryskou, otázka je, zda by mi tam pasovala : http://sterace.heureka.cz/bosch-twin-sada-550-plus-550mm/#section

 

Sama bych se asi přiklonila víc k Bosch aerotwin, ale nevím jestli je v nich nějáký velký rozdíl, ale kupovat sadu se starline za 50 Kč asi nemá ani význam :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hele osobně tyhle vohejbací nemam rád :D .. já mam valeo kovový z globusu :D a ostřikovací lišty mam přidělaný páskou jako je na fotce co sem sem dával :D

Právě jsem koukala na recenze a byli celkem fajn, ty Bosch Aerotwin otázka je jestli nekecaj, já měla vždycky šmejdy který stírali jako když nestírali, tak jsem si řikala, že bych si mohla udělat radost a konečně koupit nějáký, se kterýma uvidim na cestu až bude pršet :D :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

co noveho? v sobotu sem vyměnil baterku a měl jsem roztrzenou manžetu na poloose, v kloubu to chroupalo jak blazen , cukalo to volantem tak jsem shanel v sobotu novej kloub a nakonec sem nesehnal tak jsem ho rozebral vycistil dal jsem novou vazelinu a manzetu a je klid. zase usetreny penize :-D zatim je klid tak tuvidime co se zase objeví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...