Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozvoďák ?


PetrRS

Recommended Posts

Kluci šikovní poprosil bych o radu. Dneska se mi při jízdě začalo z motoru ozývat takové divné chrčení, tak jsem zastavil a šlo to zhruba asi od rozvoďáku. Je to jako kdyby tam mlátil nějaký volný řetěž, přitom rozvoďák je gumový řemen ne? (Prosím neukamenujte mě, jestli plácám blbosti :) )

Co se mohlo po*rat? Můžu s autem ještě jezdit než se dostanu do servisu? Kolik si mám připravit? :P

Děkuji za každou odpověď :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná, jestli se ti nepodělala napínací kladka. Jinak by bylo samozřejmě lepší urychleně zajet někam do servisu ať se na to kouknou, jenže dostat se k tomu, tak to už je lepší rovnou i ty rozvody udělat. Rovnou bych doporučil kompletní sadu včetně vodní pumpy, cena dle autokelly cca 3000 + práce. My to dělali ve dvou asi 4 hodiny včetně výplachu chladicího a olejového okruhu a nových náplní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn, jenže žádného ,,schopného\" mechanika v okolí nemám...

Vlastně mám, a ten má tolik práce, že bych se možná dočkal na vánoce...

Není někdo tady z klubu z okolí Zlína, co by byl schopen udělat mi rozvody co nejdřív za slušný peníz??? :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Petre, to ma Svicko pravdu... muj tata se takhle chodil strihat do nejakyho kadernictvi, rikal ze je to nejlepsi, protoze tam koukal na hezky holky, kdyz to nahodou nejaka slecna pokazila, tak to jejich mistrine opravila a stalo to 20,- :D ale kdyz se projedes po vesnickach v okoli zlina tak ti muzu rict, ze temer v kazde vesnici je nekdo, kdo opravuje auta.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do takovýho kadeřnictví chodím přes rok taky, ale přes léto je tam zavřeno, protože jsou prázdniny :P a myslím že s tím učilištěm to bude stejné :(

Jinak vybavení by se doma na to snad našlo, odvaha taky, ale čas absolutně ne... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...