Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna ramen i s čepy a výměna axialu


koffifuck

Recommended Posts

Výměna ramen i s čepy a výměna axialu

čau můžete mi tu někdo prosíkm hodit postup na výměnu celých ramen i s čepem a silentblokem,ale ten čep má průměr 18 mm a ten starý měl 16 mm,pujde to tam něak vecpat násilím nebo musím koupit tenj menší?zhruba vím co a jak ,ale je lepší se podle něčeho řídit at na nic nezapomenu.no a pak chci vyměnit axialy a to nevím vůbec jak?ale jak na to mrknu tak na to asi zachvíli příjdu,tak jestli bude někdo tak hodný a bude se mu chtít,tak mu budu moc zavázán,jdu na to už v 8 ráno a ještě potřebuju vědět rozměr všech šroubů co drží ramedno at je ráno stihnu někde koupit a zajištovací matky,vím že od kulového čepu je tam matka na 16 klíč.nemám moc mvercajku ,tak at stihnu vše dokoupit,a hlevně ty čepy

díky moc

Uprava CapsLocku.

[upravil dne 13/8/11 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

předpokládám,že se jedná o 306ku...

spodní čepy jsou nezaměnitelné--když máš 16,musíš dát 16ky, jinak je to o povolení a dotažení šroubů,není tam co zdupat,měníš celý komplet díl...,bez dobrého nářadí to ale opravdu nejde:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo 306 ,dík to jsem chtěl vědět,takže jedu hned do autodílu mají tam od osmi a myslím že to mají na skladě,doufám.a něaký ten vercajk mám,malou i velkou gola sadu a nějaké ty klíče taky ,myslel jsem jestli tam není něaký specialní klíč nebo tak,jinak myslím že to bude hračka,musím pak na geometrii?asi jo že?

Uprava CapsLocku.

[upravil dne 13/8/11 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nic specialního tam není,s těma golama to vyměníš lehce, dej si jen pozor až budeš vytahovat staré rameno ať ti nevyjede poloosa z diferáku--je dobré ji předtím přivázat provazem--drátem,po výměně geometrii určitě (udělají jen sbíhavost,nic jiného se na této nápravě seřídit nedá)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omlouvám se,potřebuju prosím poradit chci vyhodit spodní čep na rameně ,mám ho vyklepnout s ramenem nebo povolit a pak?a ještě mám jeden problém,to nové rameno má ten 18 mm čep ,tak jsem koupil 16 mm,protože tam byl tenhle,ale na tom rameně je ten čem nanytovaný,jak to dostat dolů?odvrtat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...