Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

statistika-zkušenosti


Honza 22176

Recommended Posts

Zdravím všechny tu zúčastněné.Jsem sice tichý pozorovatel tohoto fora,ale majitel 807.Napadlo mě při sledování příspěvků v tomto foru,jestli by nebylo dobré pro nové nebo potencionální majitele 807,ale i všechny ostatní založit vlákno,ve kterém majitelé 807 uvedou základní informace které by utvořily lehký náhled na kvalitu tohoto vozu .Podle mě by stačilo uvést stáří vozu a přibližný stav kilometrů při kterém byla dělána závažnější oprava a hlavně jaká(výměnu brzdových destiček asi není potřeba psát).A na konec krátce popsat je-li majitel vozu spokojen nebo čekal-li něco od daného vozidla něco jiného.Pokud je to ode mě kravina tak mě moc nenadávejte byl to jen nápad.Zdravím Honza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ta moja rocnik 2005 , 2,2 hdi pri 150 000 skoceny rozvod a uplne rozbity motor , pri 212 000 sa rozsypala prevodovka , niekedy medzi tym samozrejme predna naprava . Idem sa jej zbavit a necham si len Evasion 2,0 HDI spolahlivy bezproblemovy. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám Ulysse 2,2 r.v. 2005, koupeno v ůnoru 2008 118000km. Cena 300000,-kč. Najeto skoro 50000 km. Hned po koupi výměna Swirlu a páček pod volantem.Po roce odešel displej navigace. Jinak klasika brzdy, výfuk, rozvody včetně řemenice klikovky a repase alternátoru. Absolutní spokojenost-odvezu vše:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. R.v. 2006 koupeno 2/2009 140 tisíc. Dnes přes 200. Výměna levého ramene, prasklá hadice turba, výměna FAPU, dolití eolis, nové brzdy a kotouče,ložisko zadního kola-zřejmě došlo k poškození při výměně kotoučů :roll , rozvody,výměna lanovodů ruční brzdy. S autem velká spokojenost. Jezdíme hodně na výlety vetšinou v sedmi lidech. Takže ideální. :-) Veřím že ještě dlouho bude sloužit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám C8 rok výroby 04/2004, koupeno 03/2011 s najetými 200.000 km. Na 120.000 km dělána spojka, na 160.000 km prý dělány rozvody (dle mého názoru dost pozdě, i když tento interval je dle servisky OK), ty jsem nechal znovu udělat když jsem to koupil, sichr je sichr. Na 180.000 km údajně dělána přední náprava (nic tam netluče tak asi ano), na 202.000 odešel ventilátor klimatizace (možná mojí vlastní vinou, viz ). Nevracela se ruční brzda vinou starých a prodřených lanovodů a taky vinou, že ten mechanizmus co tlačí na pístky byl hodně zatuhlý. Na 204.000 vyměněny lanovody a vyčištěn mechanizmus ručky a teď to funguje super.

Po koupi jsem vyměnil olej v motoru, naftový filtr, vzduchový filtr, pylový filtr, nechal zkontrolovat klimatizaci (doplnění chladiva a dezinfekce) a taky ty rozvody. V říjnu 2011 mi začal pískat ventilátor klimatizace. Zatím jsem nepřišel na to jak se k němu dostat. Teď má auto najeto 209.000 km, za těch 9.000 km průměrná spotřeba 7,5 litru (bližší po kliknutí na spotřebu v podpise). Teď jak se ochladilo tak ta spotřeba leze k osmi litrům.

S autem naprostá spokojenost a doufám, že mi ještě hodně dlouho vydrží (to auto i ta spokojenost :) )

[upravil dne 15/8/11 od Bigbadjohn]

[upravil dne 26/10/11 20:40 od Bigbadjohn]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli není na statistiku brzo - mám 807 teprve 9 měsíců.

Takže r.v.07/2005 koupeno 11/2010 se 153000 na tachecu.

Po koupi pár drobností a filtry, rozvody - standartní věci.

Od té doby najeto cca 6tis a celkem spokojenost :super

[upravil dne 15/8/11 od jarmyl]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...