Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cukani HDI při 1000-2000ot.


Michal.B

Recommended Posts

Zdarec,nevite čim to muže když okolo 1000-2000 ot. při pomalem přidavani auto cuka a jde to poznat asi nejvic na 1,2 a 3 , když na to šlapnu tak nic děla to při pomalem zrychlovani nebo sem tam při stale jizdě

[upravil dne 13/9/11 09:05 od Michal.B]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tento problém teď řeším. V dia vše OK. Pokoušel jsem se nastavit EGR dia. Kontroloval a testoval jsem elektroventily. Potom to chvíli vypadalo že OK, ale teď zase znova. Vstřiky podle dia vypadají OK. Bohužel teď zrovna nemám moc času na výzkum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ted menil pal.filtr a dal jsem tam primo do filtru tec2000 ale prave jsem neodpojil zpatecku do te nadrze a privod takze sla asi vetsina pak do nadrze,ale po projeti se mi zdalo ze se to i zmirnilo ale ted zas,asi se mi to jen zdalo,byl jsem i na diag.a vse vypdalo dobre ale podle diag se ty vstriky nepoznaj to by chtelo ven a dat na zkousku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,nevite čim to muže když okolo 1500-2000 ot. při pomalem přidavani auto cuka a jde to mpoznat asi nejvic na 2 a 3 a dal už to asi neděla nebo nejde poznat, když na to šlapnu tak nic děla to při pomalem zrychlovani nebo sem tam při stale jizdě

[upravil dne 12/8/11 od Michal.B]

:rokerahoj aj mne to robí pri 1800ot nejako to neriešim občas to urobí najlepšie jazdiť nad 2000ot:papa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,nevite čim to muže když okolo 1500-2000 ot. při pomalem přidavani auto cuka a jde to mpoznat asi nejvic na 2 a 3 a dal už to asi neděla nebo nejde poznat, když na to šlapnu tak nic děla to při pomalem zrychlovani nebo sem tam při stale jizdě

[upravil dne 12/8/11 od Michal.B]

:rokerahoj aj mne to robí pri 1800ot nejako to neriešim občas to urobí najlepšie jazdiť nad 2000ot:papa

No ale me to sere kdyz se pomalu rozjidis tak na tu 2 a 3 to kolem tech ot tak cuka jak by to vynechalo bo co,a nechce se mi jezdit furt plnej aby to nedelalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo neporadi ? Jestli to muže byt znamka odchazejicich vstřiku nebo něčeho ? Pozoruju že to děla i na jedničku že to tak jakoby vynecha,na 1 a 2 to děla nejvic(už asi od 1000 ot ale po 2000 ot už jede normalně) a třeba na 4 mužu jet i těch 1500 a nic nebo to spiš nejde poznat

[upravil dne 13/8/11 od Michal.B]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v peugeote...

vycistenie moze pomoct, pokial su vstreky len zanesene...

nic nepokazis ked ich das otestovat a nasledne vycistit.

maju na to pocitac ktory vyhodnoti kvalitu vastrekovaca...

pokial prejde testom, mozes relativne byt na dalsiu dobu pokojny.

pikal testom neprejde, bude ti ponuknuty repas vstrekovaca.

cena zalezi od toho co sa repasuje.

ak si chces byt na 100% isty tak daj skontrolovat vstreky do prifi firmy...

ale to sme uz mimo temu... ked chces kukni sem... ako som to riesil ja.

precitaj si to ako som to riesil ja od tohoto komentu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja s tím jezdím normálně zvyknes si po čase to začne hodně kouřit a cuká to víc a víc já už to bohužel neřeším jestě potřebuju odvést pár věcí protože se stěhuju a jinak auto jde z domu protože horší auto sem nikdy neměl je to prostě poruchovej Francouz:aut:aut jaká škoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se na to jezdit v klidu dokud nepraskne pist tak jako se to stalo mě a některým dalším . Nejezdí s tím nestojí to za to je to risk nikdy nevíš jestli ti ten vstřik nekape

Asi je poslu na kontrolu do toho kladna,nemaji nejake www stranky?

Ty sis je sam demontoval,je to nejak slozite a na co si dat pozor?

Co jsem na to koukal tak by to mohlo byt v pohode ale nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...