Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cukani HDI při 1000-2000ot.


Michal.B

Recommended Posts

No, měl jsem k to mu servisní manuál a vyndaval jsem to asi hodinu. Podruhé už to bude podstatně kratší. Už vím kde co a jak. Akorát z toho cítím zádové svaly a nohy, jak člověk v podstatě ležel na motoru a vlastně vše montoval levou rukou. Potřebuješ na to očkové klíče 10mm, 8mm a imbus 5mm. Ještě malou golu s nástavci 10mm a imbus 5 mm. Jo a ještě torx myslím 25.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, měl jsem k to mu servisní manuál a vyndaval jsem to asi hodinu. Podruhé už to bude podstatně kratší. Už vím kde co a jak. Akorát z toho cítím zádové svaly a nohy, jak člověk v podstatě ležel na motoru a vlastně vše montoval levou rukou. Potřebuješ na to očkové klíče 10mm, 8mm a imbus 5mm. Ještě malou golu s nástavci 10mm a imbus 5 mm. Jo a ještě torx myslím 25.

Tak to by neměl byt problem,a nemaš oskenovanej ten manual?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caute, dnes som bol na dia u kamarata a vypisalo mi chybu P1598 - obvod elektromagnetickeho ventilu ovladanie ventilu bypass chladiaceho okruhu zkrat medzi dvoma vodicmi alebo zkrat na plus, mate s tymto niekto skusenost? treba vymenit EGR ventil? mam problem s trhavym chodom motora pocas regeneracie. po regeneracii auto ide v pohode. moze to spolu suvisiet? dakujem motor 2.0 100 kW

[upravil dne 15/10/11 14:31 od pengo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je bypass v chladícím okruhu. EGR je v okruhu sání vzduchu. Výměnou EGR by jsi tu chybu P1598 asi neodstranil. Ještě je otázka zda je to trvalá závada, nebo přechodná. Pokud přechodná, tak vymazat a uvidí se. Trhání během regenerace se stává. Pokud je po regeneraci vše OK, tak bych to neřešil.

[upravil dne 15/10/11 20:22 od HonzaZ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je bypass v chladícím okruhu. EGR je v okruhu sání vzduchu. Výměnou EGR by jsi tu chybu P1598 asi neodstranil. Ještě je otázka zda je to trvalá závada, nebo přechodná. Pokud přechodná, tak vymazat a uvidí se. Trhání během regenerace se stává. Pokud je po regeneraci vše OK, tak bych to neřešil.

[upravil dne 15/10/11 20:22 od HonzaZ]

bolo to oznacene ako trvala zavada na dia, pocas regeneracie to trha motorom ako keby mal vyskocit z pod kapoty.

[upravil dne 15/10/11 20:27 od pengo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, Petře, tak mohu popsat svou anabázi ohledně cukání v rozsahu otáček 1500-2000. Kontroloval jsem všechny podtlaky, klapky, koupil jsem jeden elektroventil a ten postupně vyměnil na ovládání obou klapek a furt cuká. Odpojil jsem EGR a cukání se nedostavilo. Takže jsem objednal EGR ventil a dnes jsem ho vyměnil. Při nastavování EGR na dia mi to na konci vyhodí hlášku chyba komunikace. Takže výsledek je, že i po výměně EGR to cuká pořád dál a už nevím co dál. Jedině, jestli není problém v tom nastavení EGR. Jinak při měření dyn. parametrú se vše chová mravně, EGR, vstřiky, turbo (mimochodem mi teď v poslední době začalo trochu hvízdat). Co ty na to, Petře? Máš nějaký nápad?

[upravil dne 15/10/11 21:39 od HonzaZ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...