Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cukani HDI při 1000-2000ot.


Michal.B

Recommended Posts

No tak jsem se ho zase ptal a říkal ze to nikdy nekalibroval a ze nikdy žádné auto s tím nemělo problém, ale taky ze každý komu to měnil stačil díl z vrakace( 8000-9000kč vs 1500 kč).... Jinak on ty ventily odpojoval hned jak měl možnost, ale ze u novejsih aut to nešlo ze prechazely do nouzaku... Prý je to odpojení lepší, sníží se spotřeba a prodlouží životnost fapu....ale říkal ze si myslí ze u 407 to jen tak odpojit nepůjde... taky mi říkal něco o rozebrani toho erg,ale to bys musel k němu do garáže, říkal ze tam má erg které má jinou závadu a ze by vzal to dobré z tvého a z toho co tam má...idealnejsi je z vrakace za 1500 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zkusil odpojit konektor od EGR a opravdu cukání zmizelo a kontrolka diagnostiky motoru se nerozsvítila. Možná nefunkčnost EGR jí nerozsvěcí. Až budu mít čas, tak kouknu na dia. Adame, dobrý tip:super. Asi začnu shánět EGR ventil. Ovšem jak jsem koukal, tak jeho výměna je pěkný opruz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se ti nerozsviti porucha tak není třeba ventil připojovat... asi si ho zajdu taky odpojit, nese to s sebou jen výhody, když tam ten erg ventil není...někde jsem měl super odkaz na diskuzi ohledně erg, myslím ze to mám v práci tak se na to zítra podívám a podělim se ... Brácha ty ventily vyrazoval okamžitě, když to šlo bez keců řídící jednotky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem našel ten odkaz, vykopíroval jsem text přízpěvku(škoda že se ten EGR u 407 nedá vyřadit :( ) a přikládám link na zajímavé video :

Zdravím všechny... Níže přidávám návod, jak jednoduchým způsobem vyřadit zpětné spalování výfukových plynů v motoru.

Jedná se o zásah, který nikterak nepoškodí motor, jeho provoz a neruší záruku vozu (pokud jej samozřejmě před garanční / servisní prohlídkou opět zapojíte zpět :) )

Odpojení / vyřazení zvládne každý během cca 1minuty :)

VÝHODY:

- lepší a čistší chod motoru

- rychlejší reakce motoru na plynový pedál (motor se nedusí a jde lépe do otáček)

- efektivnější spalování paliva (vyšší výkon / menší spotřeba)

- lepší funkce regulace turba (většinou se odstraní jemné / silné cukání)

- lepší funkce spalování FAP (FAP se tolik neucpává vlivem lepšího spalování směsi) -

- méně se zanáší sací potrubí a ventily

NEVÝHODY:

- motor se ve větších mrazech pomaleji ohřívá (teploty nižší než -10°C)

http://www.mojeauto.tv/Rozwiazania_techniczne_w_silniku_diesla_Renault_2.0_dCi,v,82807.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když jsi přečteš můj post tak jsem psal že jsem VYKOPÍROVAL text přízpěvku ve kterém se to řešilo a že ten link je na pěkné video kde se dá vidět ERG, fap i fungování vstřiků... na Peugeot 407 se bohužel ERG ventil nedá vyřadit... na tom fóru( renault club) odkud jsem ten text vykopíroval to odpojovali mechanicky(vypojením a zaslepením přívodní hadičky) a ne elektronicky...

Omlouvám se jestli jsem někoho zmátl, svým postem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je ze service boxu, z manuálů placené sekce. Toto vše existuje i v češtině, ale v podstatě to tento problém neřeší. Dnes jsem jel z práce s elektricky odpojeným EGR a cukání se nedostavilo. Takže asi opravdu jedině výměna EGR. Podotýkám, že na dia EGR nevykazuje žádnou závadu. Kopírování polohy je OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu podle informací které mi předal bratr to na dia nezjistíte.... to auto si myslí že to co dělé je naprosto v pořádku a přitom si ten ventil chodí po různu.. včera ho ovšem napadlo jak toto opravit na trvalo... ;) ... napadlo ho aby se ten motorek odpojil od mechaniky toho ventilu samotného, a že by se nechal jen připojený ten jezdec, takže by ve výsledku jednotka neřvala chybu( posouvala by motorek a odpor by se měnil) a přitom by ventil zůstal pořád zatažený... říkal že se dneska na tev ventil co má doma podívá a zkusí to nějak udělat ;) ovšem toto je případná oprava jen pro toho, co by se ventilu chtěl \"zbavit\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to spravne chapu:

1, Pokud odpojim EGR, nic nesviti auto jezdi, ale po zhruba trech startech a 200km se stejne diagnostika rozsviti. Co vykon motoru? Taky spadne nebo sviti jen diagnostika?

2, Pokud necham zapojeny jen motorek bez mechaniky. Jednotka si mysli, ze je vse OK? Nebo pres vahu vzduchu taky pozna, ze to nechodi a rozsviti kontrolku a padne do nouze?

Diky

Jimmi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Správně, chyba nenastane okamžitě... o tom jestli motor přešel do nouzaku se Michal.B nezmínil, ale neměl by.. měla by tě jen otravovat kontrolka poruchy

2. Váha by toto mohla TEORETICKY poznat, ale jak jsem psal pred tím, bratr vyřadil ERG ventily snad u stovky aut a nikdo se nevrátil s tím, že by měl někde chybu nebo nouzovy režim ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem EGR vymontoval, měřil a hodnoty na snímání polohy se měřit nedaly. Tak jsem to rozebral a zjistil, že tam není žádný poteniometr na snímání polohy, ale podle zapojení to vypadá na hallův snímač. Proto jsem nic nemohl naměřit. Takže jsem to složil a objednal nový.

post-25780-14109620153694_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...