Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cukani HDI při 1000-2000ot.


Michal.B

Recommended Posts

ja s tím jezdím normálně zvyknes si po čase to začne hodně kouřit a cuká to víc a víc já už to bohužel neřeším jestě potřebuju odvést pár věcí protože se stěhuju a jinak auto jde z domu protože horší auto sem nikdy neměl je to prostě poruchovej Francouz:aut:aut jaká škoda

si sa nejako zlakol ked uz vstreky kupujes ;)

Francuz a ako kazdy iny voz je tak poruchovy ako je onho postarane a ako je mu davane co mu treba... toto sa tu uz rozoberalo ake auto je kolko poruchove. Ak bude menit vstreky na BMW tak si na nas spomen :blablabla

[upravil dne 14/8/11 od Marcel00]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar. mam podobny problem. len som si neni isty, ci to je to iste. o ake cukanie ide? ide o to, ze ked pridavam plyn, pedal je v priblizne rovnakej polohe, ale pri tych otackach 1500 - 2000 ako keby si raz pridalo viac, raz menej. ale je to take \"plynule cukanie\". a nerobi to uplne vzdy.

a je to na 100% ten vstrik alebo to moze byt aj nieco ine, napr. FAP?

a co sa moze stat ked to budem ignorovat? chystam sa o 2 tyzdne na dovolenku - cesta UK - SK - cca 1600 km. myslite, ze sa moze koli tomu nieco take vazne stat, ze by som s tym uz nedosiel do SK? z trajektu az domov to mam len po dialnici.

a este jedna otazka: da sa to nejak okom zistit napr., ze niekde unika nafta okolo vstrikov?

a diagnostika to nejak priblizne nezisti? akoze by napr. odmerala nejake spatne tlaky alebo tak nejak.

[upravil dne 14/8/11 od jojosavi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nelekl jsem se ale do toho auta uz jsem za rok provozu dal tolik ze jeden vstřik už mě nepodělá.

No měl jsem BMW najeto 398 000 a že bych měnil vstřik si nepamatuju.

Jako ja to říkam pořád dokola nikomu nic neberu žadný názor ale u mě je Peugeot poruchový auto a člověk neví co se mu vysere příště.

Pořizovací cena auta 220 000 Kč rok 2006 najeto 139 000 Km

Opravy:

FAPP OFF

Dvouhmota

Spojka

Ložiska

Přední Rameno

BSI

BSM

Vstřiky

a to je hromada věcí co už neřeším

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vrtulnik76: No tak to že ti dosloužil FAP není poruchovostí auta. Podle toho co to má najeto byl prostě na konci životnosti. Dvouhmotový setrvačník zajistí lepší chod motoru, ale sám tím trpí, takže bohužel časem odejde. Záleží na stylu jízdy. Spojka je spotřební materiál, životnost záleží na stylu jízdy. Ložiska na našich silnicích odcházejí u všech aut, to samé platí pro ramena. Vstřiky se časem opotřebují a zanesou, záleží taky na tom jakou naftu tam leješ. Tím chci jen říct, že věci, které jsi popsal tak úplně nesouvisí s nějakou danou nespolehlivostí francouzů. Jak tu už psal kdosi výše, záleží taky jak se o auto staráš a jak s ním jezdíš. Pokud ti ale francouzská auta nevyhovují, tak si je příště nekupuj a to nemyslím nijak zle. Mně se třeba zase nezamlouvá oktávka a tak jsem si ji taky nekoupil. Každému vyhovuje něco jiného. Ještě ke spolehlivosti. V závěru svého příspěvku píšeš \"a to je hromada věci co už neřeším\". Velké problémy vznikají právě neřešením drobností.

[upravil dne 15/8/11 od Bigbadjohn]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no přirovnávat octávku k C8? :D

Jinak asi to auto nemělo nalítáno 139 ale určitě víc,tudíž ty věci nastaly...

Ale třeba mě a to mám benzín teda LPG mi taky od 1500-2000 kolísají otáčky,né že by to cukalo ale když jednu konstatní rychlosti a mám tam tolik otáček tak mi to ,,houpe,,...jelikož mám automat tak nepodřazuji....

[upravil dne 15.8.2011 od John_Ice]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry nechcel som tu rozvíjať nejakú odveci debatu. Kedy auto kupoval ma to zaujímalo kvôli tomu či to náhodou nebola veľmi výhodná cena za to auto, ale vlani už sa ceny pohybovali tak ako písal vrtulnik76.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se dnes pokoučel demontovat vstřiky a když jsem zjistil že nemam na to imbus tak jsem se na to vykašlal,tak jsem zpět zapojil el.na vstřiky a baterku a co se nestalo ! ono to jede normalně a neškube aspon prozatim,tak nevim teda čim to je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak zase nic už to začalo zase dělat:( zajimave že už to přestalo jednou dělat když jsem měl taky odpojenou baterku jak by se něco v řj vymazalo a pak to faka. Na volnoběh běži pěkně ale při tom zrychlovani do těch asi 2000 ot to sem tam tak zacuka a zda se mi že vic za studena

[upravil dne 21/8/11 od Michal.B]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...