Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový partner v oblasti ND - Elit ČR


Recommended Posts

asi nemusím firmu představovat , vše platí jako u AK , tzn odběr možny jen na pobočce a po nahlášení ičo čísla a popř předložení klubové karty. Sleva na veškerý sortiment je 30% objednávat popř zjištovat cenu můžete samozřejmě i telefonicky. www.elit.cz pobočky zde http://www.elit.cz/cz/kontakty/pobocky-elit/default.aspx

 

 

dotazy na cenu pokládejte zde http://www.peugeot-club.com/topic/103702-potrebujete-cenu-elit-po-sleve-na-clenskou-kartuřebujete-cenu-elit-po-slevě-na-členskou-kartu/

Upraveno uživatelem Pe.Tr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Tak dneska jsem nakupoval v Elitu v ČB a spokojenost objednal jsem si díl a že bych jsi to vzal na peugeot club. Druhý den jsem si byl díl vyzvednout přišel jsem řek jsem že mám to a to objednané a prodejce mi to přinesl ani kartičku vidět nechtěl a sleva byla 35%. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 3 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 3 týdny později...

dnes jsem nakupoval na pobočce v Jihlavě a poznatky jsou takové.. objednávka přes mail proběhla naprosto v pořádku, zboží bylo připraveno ale po předložení kartičky vznikl trochu chaos (o slevě P-C nikdo nic nevěděl, to je nejspíš dáno tím že je to pobočka celkem nová a prý bohužel nemají všechno info jako v centrálních skladech), po nezdařeném prověření karty pro slevy jsem se dozvěděl že mám stejně smůlu jelikož se na toto zboží už žádná sleva uplatnit nedá a to pro nikoho (údajně prý proto, že je to zařazeno jako \"tuningové zboží\" :D ).. celkově musím uznat že ochota prodavače byla opravdu velká, snažil se jak mohl a výsledná cena byla o něco málo nižší než na internetu (což jsem tak úplně nepochopil).. jelikož nešlo o nijak dramatickou částku tak jsem zboží bez větších problémů stejně koupil a byl jsem ujištěň, že příště už to proběhne určitě jak má.. toť má zkušenost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...