Přejít na obsah

Recommended Posts

asi nemusím firmu představovat , vše platí jako u AK , tzn odběr možny jen na pobočce a po nahlášení ičo čísla a popř předložení klubové karty. Sleva na veškerý sortiment je 30% objednávat popř zjištovat cenu můžete samozřejmě i telefonicky. www.elit.cz pobočky zde http://www.elit.cz/cz/kontakty/pobocky-elit/default.aspx

dotazy na cenu pokládejte zde http://www.peugeot-club.com/topic/103702-potrebujete-cenu-elit-po-sleve-na-clenskou-kartuřebujete-cenu-elit-po-slevě-na-členskou-kartu/

Upraveno uživatelem Pe.Tr

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem nakupoval v Elitu v ČB a spokojenost objednal jsem si díl a že bych jsi to vzal na peugeot club. Druhý den jsem si byl díl vyzvednout přišel jsem řek jsem že mám to a to objednané a prodejce mi to přinesl ani kartičku vidět nechtěl a sleva byla 35%. :papa

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nákup v elitu paráda,slevička 30% jen se vyskytl malej problémek. Pikolík za pokladnou chtěl zákaznické číslo,když mu říkám že to je na P club tak že prej to tak nejde a že potřebuju to číslo. Nakonec jsem ho ukecal na IČO. Jinak vedení klubu :super

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dneska nákup v elitu a chtěl jsem platit kartou protože jsem neměl hotovost a bylo mi řečeno že nemohu platit kartou tak to mě teda ... tak jsme musel letet do města vybrat. Tak bych se chtěl zeptat jak to je jestli se může platit kartou nebo ne?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

dnes jsem nakupoval na pobočce v Jihlavě a poznatky jsou takové.. objednávka přes mail proběhla naprosto v pořádku, zboží bylo připraveno ale po předložení kartičky vznikl trochu chaos (o slevě P-C nikdo nic nevěděl, to je nejspíš dáno tím že je to pobočka celkem nová a prý bohužel nemají všechno info jako v centrálních skladech), po nezdařeném prověření karty pro slevy jsem se dozvěděl že mám stejně smůlu jelikož se na toto zboží už žádná sleva uplatnit nedá a to pro nikoho (údajně prý proto, že je to zařazeno jako \"tuningové zboží\" :D ).. celkově musím uznat že ochota prodavače byla opravdu velká, snažil se jak mohl a výsledná cena byla o něco málo nižší než na internetu (což jsem tak úplně nepochopil).. jelikož nešlo o nijak dramatickou částku tak jsem zboží bez větších problémů stejně koupil a byl jsem ujištěň, že příště už to proběhne určitě jak má.. toť má zkušenost :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek