Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P307 Break/SW - první profi bodykit pro naše stěhováky


michal 206

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

...rozhodne nesouhlasim. existuje studie 307sw v zelene idaho od frantiku a je to naprosta BOMBA. podle me je Sw auto co ma styl a tudiz upravovat moc nepotrebuje, ale rozhodne jsem pro VKUSNE a PRINOSNE upravy. jinak zaserfuj nekde po japonskych sitech, tam maji sw az na zemi s 19\" koly a je to taky pekny, ale ne kazdy se pro to nadchne. ja jo :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michal 206 - co takhle sem hodit nějaký ten odkaz na ty japončíky? Předem dík.

Taky se chystám něco udělat se svým eSWu, tak jsem celkem tento bodykit od Carzone uvítal. I když mám celkem připomínky k těm prahům, že nejsou dotaženy až ke dveřím a ten přední nárazník už je taky dost okoukaný a cpou ho na kdejaky auto. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako vsechno - je to vec nazoru, tuning nahore se mi nelibi - tuning na \"japonskem\" odkazu jo, ale muze to byt u dalsich 99% 307ckaru naopak. A ze nejde 406k \"vytunit\" ? Nejak oplacat plastama se da kdeco, otazka jestli to ma smysl a je to asi i otazka vkusu, coz je vec zcela individualni:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem milda

No někdo upravuje spor?áky, někdo 3dveřáky, jinej dodávky, další veterány, ...... tak proč si neupravit SW???

Jestli ona to nebude spíš závist, protože sám ze 406kombíka nic pořádnyho neuděláš....:bojim

Závist ???????? Tak to je gól. Abych pravdu řekl, tak nejvíce závidím tomu, kdo má tak nekonečné množství času, aby si ničil SWéčko tuningem.

Takže pro shrnutí : Né, že by to nešlo, ale principiálně nechci a to z důvodů časových a hlavně estetických :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

zrovna to od tech japoncu se mi nelibi, takove naplacnute na originalni naraznik,neukoncene. To na zacatku od carzone to je jina to se mi libi,jen nevim kam bych dal vyfuky protoze uprostred bude tazne.

Protoze budu ted menit 307 kratkou za 307 break tak uz jsem neco hledal a na kombika dela kit jenom carzone nebo abbes ale to neni ono.

Jinak kola jsou zaklad kombik na malych plechacich vypada divne, takze na nej prehodim Cotye 16\".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Kluci, mě už toto připadá až moc \"drsný\".

Na naše silnice to není stavěný (viz silnice u Bystřice nad Pernštejnem). A co teprv trochu té rozsolené břečky na silnici? To už není auto pro užitek. Mě plně vyhovuje 307SW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...