Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak na dodělání koule?


HoK

Recommended Posts

Zdravím všechny,

chtěl bych poprosit o všemožné zkušenosti a rady související s dodatečnou montáží a zprovoznění tažného. Chtěl bych \"vyndavací\", hlavně kvůli nosiči na kola. Jmenovitě bych potřeboval zjistit:

- jaký typ/výrobce, originál/druhovýroba?

- mám nechat montáž na servisu, nebo je to bez problémů?

- případně jak namontovat mechanicky a jak připojit elektriku

- jak přihlásit, kdo to dělá, kolik to stojí

- cokoliv dalšího, co vás k tématu napadne.

Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty si si to chcel montovat sam ???

V SR musis mat papier s peciatkou firmy, ktora to montovala a ruci za odbornu montaz.

Mam na mojej 605 od fy GALIA a som spokojny.

na 807 maju odnimatelnu za 220 € , pozri dolu link

http://www.galia.sk/index.php?akc=detail&id=90&zn=PEUGEOT&tp=%20807%20&pp=&rv=02-

A na prihlasenie, podla cennika na DI.

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

Ta montáž svépomocí je úplně v pohodě. Nevím jak je na tom 807 s přípravou uchycení, ale já jsem si teď o víkenku přidělával tažný na svou 307čku i s elektrikou a bezva práce.:super

Koupil jsem si taky Gálii, mají super vyřešené uchycení a celkové zpracování tažného se mi taky zamlouvá. Elektriku jsem si koupil zvlášť. Po chvilkovém hledání na netu jsem našel typové elektro (mám can-van), takže se to nacvakalo jen na stávající konektory a protáhly dráty a no problemo.

Ještě jsem využil toho, že jsem měl dole nárazník a zrenovoval jsem si výztuhu nárazníku.

Pak jsem v pondělí zajel na STK, tam mi maník na to kouknul, udělal zkoušku svislého zatížení na čep, vypláznul jsem dvěstěpade za kulatej štempl a jel jsem na dopravní kde mi to baba za pajdu zapsala do TP a hotovo.;) Takže pohoda:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Zdravím všechny, chtěl bych poprosit o všemožné zkušenosti a rady související s dodatečnou montáží a zprovoznění tažného. Chtěl bych \"vyndavací\", hlavně kvůli nosiči na kola. Jmenovitě bych potřeboval zjistit: - jaký typ/výrobce, originál/druhovýroba? - mám nechat montáž na servisu, nebo je to bez problémů? - případně jak namontovat mechanicky a jak připojit elektriku - jak přihlásit, kdo to dělá, kolik to stojí - cokoliv dalšího, co vás k tématu napadne. Díky moc.

Mam motovane tažne v Ostravě na Rudne  za stadionem  a byla to sodoma gomora do dnes to nemam správně  zapojene  nemluvě že mi ukradli výstuhu narazniku (cena4800 kč) neupravene dráty  nefunkčni couvaci čidla. a dodnes jak vypnu kliček a necham parkovačky tak mi přívěs nesviti  a vzpěru jsem si koupil a čekam na namontování. pokud jsem něco reklamoval ta ni piše DEMON že adresa nefunguje  tak pozor kdo to bude montovat  taky se tvářili že jch dělaji tisice denně  auto v te době nělo najeto 2100km a prosil jsem je o odbornou montaž  tak pozor Jawak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co třeba čleen Kirgiz?Mám na C 8 kouli od něj a na bratrovo Focucu taktéž.Cena byla příjemná a přišla ihned.Montáž doma,C 8 za 3 hoďky(nárazník dolu,nepatrný výřez,Focusa dělal bratr-číšnik a take v poho),pak na STK a dopravku,nebo vyřešit razítko o montáži a juoí na dopravku.Mohu jen dopozučit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zdravím Kveton ,tak dneska jsem rozbalil ten igeliták za světlem a mám tam tři přívody (samostatný žehličky) z toho dvě mají pouze 1 drát a třetí jich má šest a ten nejsilnější drát ze všech co tam jsou bohužel plus není . Plus je přivedeno do jednoho co je samostatně a do jednoho s těch šesti a oba jsou celkem slabý (malý průřez) . Tak se chci zeptat jestli ten nejsilnější ze vsech nemuže mít vytaženou pojistku,že by se měla doplnit až když dáš tažný ? děkuji za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...