Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

navi rt3


fifi

Recommended Posts

Aký máte názor na navi rt3, mám aspoň dúfam najnovšie mapy, síce nie dosť aktuálne, ale tá potvorka je veľmi spoľahlivá, a vždy ma doviedla do cieľa, min rok som išiel do chorvátska a mal som aj mio aktualizované na okne, pežoťácka bola spoľahlivá....keď niečo nepoznala, rýchlo prepočítala a doviedla do cieľa...je veľmi spoľahlivá :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som bol s nou tiež spokojný pokiaľ mi išla. Ale to riešenie čítania máp z CD je nešťastné. Po kúpe pred cca rokom fachčila v poho, potom začalo čítanie máp vynechávať, napokon som to rozobral vyčistil, myslel som, že problémy sú zažehnané, ale po čase opáť ani ťuk. Nečíta ani mapy ani ostatné CD, MP3.

....ale to je asi iná téma...:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to asi jsem jedinej,kterej moc spokojenej není....dám kolín benešov a hodí mě to abych jel na dálnici D11 a na prahu-okruh a potom opět dálnice d1 a někde sjel takže z 70km mám 140km=rychlý a když dám krátkej tak mi to zpočítá tak že jedu přes polní cesty,tak nevím jestli dělám něco špatně.

Jinak do benešova navigaci nepotřebuji,ale jen tak pro zajímavost jsem to dával

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jsem tu nový, kde by se dali sehnat mapy evropy, auto jsem si přivezl v pondělí z německa a je tam jenom CD s mapama německa .... díky ;)

Aký máte názor na navi rt3, mám aspoň dúfam najnovšie mapy, síce nie dosť aktuálne, ale tá potvorka je veľmi spoľahlivá, a vždy ma doviedla do cieľa, min rok som išiel do chorvátska a mal som aj mio aktualizované na okne, pežoťácka bola spoľahlivá....keď niečo nepoznala, rýchlo prepočítala a doviedla do cieľa...je veľmi spoľahlivá :super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

to prco88: Díky, já už jsem je postahoval a vypálil, ale normálně .... některý fungujou dobře, některý ne. Bohužel ty, kde je ČR, nefungujou. Pokud to nazvětšuju pod 500m zmizej silnice a hlavně to vůbec nenaviguje. Když je to nad 500m, silnice jsou vidět, ale přijde mi, že pozice auta je vždy o kousek vedle silnice .... zkusím to vše vypálit znovu , tak jak píšeš, tedy jako obraz ....

ale stahoval jsem to od jinud .... ty odkazy na Citroen foru jsou na RapidShare, kde si vůbec nevím rady se stažením .... nejsem zrovna fanda PC ....

díky moc

[upravil dne 19/8/11 od lacodlouhan]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám mapy také stažené z výše zmiňovaného Citroën fóra a fungují bez problémů. Jinak navigace funguje celkem dobře. I když už se mi také párkrát stalo, že se mě neustále snažila hnát o dost delší trasou a když jsem změnil kritéria výpočtu, tak klidně i přes ty polní cesty. Ale to není ani tak problém navigace jako takové, ale mapových podkladů, kde je rozhodně co vylepšovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...