Jump to content
Sign in to follow this  
Guest jki

Vyhrievanie spatnych zrkadiel

Recommended Posts

Guest jki

Kedze na vodicovej strane sa po nastartovani spusti vyhrievanie zrkadla, tak to je asi vo vybave. Ale prava strana sa nerozmrazuje. Mal to niekto otvorene ? Kde to treba merat ?

P 405 GRDT Break ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zrdcádko u 405ky rozebrat je jednoduché. Sklo vyklop nahoru a když se podíváš dole do otvoru, uvidíš tam dvakonce drátků(zabezpečovací pružina), ty roztáhneš a opatrně vytáhneš zrdcádko. Jestli je vyhřívané, tak na něm jsou konektory jako u vyhřívaného zadního okna. Pokud ta vyhřejvací folie je vypálená, musíš to vyměnit, ale funkčnost se dá proměřit. Jestli ho budeš měnit, tak pozor na modelovou řadu auta, protože ty konektory jsou jinak natočené a kabely pak nedosáhnou. Nejlepší je zrdcádko demontovat a podle něj shánět jiné. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Abych se přidal do diskuze taky mě jedno nešlo rozmrazovat byl špatnej kontakt ..stejně jsem zrcátka vyndaval šli do barvičky .. takže se dostaneš dobře uvidíš.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jen bacha až to budeš nasazovat zpátky. Cvíli mi trvalo, než sem přišel na to, že se musí nejdřiv nasadit na pastový usazení zrcátka do drážky ten pojevenej drátek a pak to teprve nacvaknout na protikus. Chce to trochu tlačit a pokud máš zrcátko v elektrice, tak bacha, at se neponičej převody. Dost blbe se to shání.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×