Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kit sání


jadek

Recommended Posts

zdravím chtel bych si koupit sání. Nejvíce se mi líbí od racelandu, jistě více jaké myslím, ale jelikož mám velkou baterku, tak ho tam prostě nenarvu, tak premyslim o tomhle .

http://www.ebay.co.uk/itm/98-03-PEUGEOT-106-1-4L-AIR-INDUCTION-KIT-RED-/350474090377?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item5199e23789#ht_630wt_1139

co na to rikate ?? Nebo víte o necem lepsím ? Poradte, díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jadek: to od tebe rozhodně ne, takhle podobně jsem to kdysi měl, zvuk je sice pěknej, ale zdálo se mi, že motor byl nějakej mrtvej.

Každopádně, po přečtění části problematiky sacího potrubí, bych ti poradil necham tam sériovej airbox, u kterýho se někdo zabýval rezonančním vlněním...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešení je jednoduché - zbavit se tej velkej svině (baterky) a dát tam osvědčenej raceland :-)

Každopádně dej foto jak to u tebe vypadá, tam se imho musí vejít jak raceland, tak velká bateka. 1.4 tam má místa, že by se tam vešly dva něměcký ovčáci, takže jedno větší sání nemůže bejt problém :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...