Jump to content
Sign in to follow this  
jadek

Kit sání

Recommended Posts

zdravím chtel bych si koupit sání. Nejvíce se mi líbí od racelandu, jistě více jaké myslím, ale jelikož mám velkou baterku, tak ho tam prostě nenarvu, tak premyslim o tomhle .

http://www.ebay.co.uk/itm/98-03-PEUGEOT-106-1-4L-AIR-INDUCTION-KIT-RED-/350474090377?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item5199e23789#ht_630wt_1139

co na to rikate ?? Nebo víte o necem lepsím ? Poradte, díky :)

jadek: to od tebe rozhodně ne, takhle podobně jsem to kdysi měl, zvuk je sice pěknej, ale zdálo se mi, že motor byl nějakej mrtvej.

Každopádně, po přečtění části problematiky sacího potrubí, bych ti poradil necham tam sériovej airbox, u kterýho se někdo zabýval rezonančním vlněním...

Řešení je jednoduché - zbavit se tej velkej svině (baterky) a dát tam osvědčenej raceland :-)

Každopádně dej foto jak to u tebe vypadá, tam se imho musí vejít jak raceland, tak velká bateka. 1.4 tam má místa, že by se tam vešly dva něměcký ovčáci, takže jedno větší sání nemůže bejt problém :-)

Naprostý souhlas s Kujonem. Taky jsem kupoval menší baterku, jak jsem dával Raceland. Ale to bylo tím, že měla větší kapacitu, než je v sérii, né, že bys musel vyměnit u každého auta.

A máš ozkoušený, že se to tam opravdu nevleze? Třeba by šla ta baterka šoupnout co nevíc vpravo a sání v případě nouze kapku upravit. Já musel taky trochu improvizovat, ale nakonec se zadařilo :)

4bacc0babf897.jpg

Dohny> Na 306 by to mohlo jít také, ty motory (8V) jsou stejné. Akorát budeš mít problém s uchycením - je to tvarováno na 106 - bude ti to končit \"ve vzduchu\". Tož leda to nějak pobastlit, nebo koupit přímo na 306.

ono se dela aj na 206 a to je trošku väčšie ako na 106 takže s uchycenim by možna až taky problem nebol :) pripadne to neako predlžiť či kryt alebo samotnu trubku neako to už neni problem :)

jj mam ho tam taky a mam uplne stejny motor ale kazdopadne musis trosko riznout ten plast a ja jsem i trosku posunyl baterku.musel jsem trosku vyriznout u rozdelovace aby spadnul trosku dolu jinak mi to drncelo a rezonovalo o kapotu ale jinak bozske.