Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadní uložení stabilizátoru - 406 V6 coupe


masterjj

Recommended Posts

to nesezenes nikde, nez u peugeota a za krasnou cenu tusim kolem 700/ks. Nebo jinak: ja to nikde jinde (novy) nesehnal. Kazdopadne jestli pockas tak cca mesic, tak budu prodavat sveho sedana (pouze teda v celku - s doporucenim rozebrani na dily). Je na ni spousta podobnejch blbosti, ktery jsou skoro novy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No máš asi pravdu. Nikde jsem to nenašel.

Narazil jsem ale na SASIC, ale na tyč průměru 22mm .... kdežto coupé V6 má jediná průměr 23mm. http://eshop.autoprima.cz/articles/SA1725435

http://eshop.autobenex.cz/search.asp?EXPS=SA1725435&STP.x=50&STP.y=13

Tak mě napadlo jestli by to tam nešlo narvat.

Švejku prosímtě když máš 2x 406 :D můžeš se mi podívat jestli má ten domek alespoň stejný tvar na obou autech?

abych neskapal nad tim, že ta guma bude mít jinej tvar ale na tyč to narvu...

Díkys

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tvar je stejnej, lisi se jen ty prumery vnitrni diry na stabilizator, jsou tri 21, 22 a 23

ty prvni dva prumery maj v Benexu od Sasic a uz jsem je bez problemu menil a sedely, 23mm jsem nikde nenasel, takze asi jen origo cislo 5172 44 (maj to auta jen s motorem 3.0V6 a 2.1TD, takze ze Svejkova auta na dily tezko, to uz by je spis mohl mit Devils-Night, ten ma nekolik 3.0V6 na dily, kde by se mohly najit zachovaly kousky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...