Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

seřízení čerpadla lukas


zacatecnik1

Recommended Posts

Ahoj peugeoťáci,

mám prosbu potřebuji seřídit čerpadlo lukas na 405. Motor šlape ,ale dostanu se max. na 3 000 otáček poradíte jakým šroubem se přidá na bohatosti lanko plynu je nastaveno na max. Auto jede max. 40 na 2 na 3 už to neutáhne.

Děkuji za radu a pomoct.cerpadlol.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten bovden je vyšroubován na max. je to i vidět, že se nedotýká šroubu č.2. zapomněl jsem, že jsem si nechal přetěsnit vršek čerpadla teklo. Tak vršek čerpadla byl rozebrán. To doopravdy nevíte nikdo jakým šroubem se dá zvýšit výkon. Nerad bych šel cestou pokusu a něco podělám:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

To vypadá, že jak ti někdo přetěsňoval víko, tak sundal ovádací páku čerpadla z hřídelky a dal ji došpatný polohy, tudíž nemůžeš víc přidat, protože má dlouho mrtvej chod. Šroub na přidání dávky paliva, tady venku neni jako u Bosche, tady se musí sundat boční víčko a čerpadlo postavit do určitý úrovně a pak tou dírou prostrčit imbus a otočit šroubem ( jde to hodně blbě a stačí stim hnout o kousek a bude ti to hulit), pokud to předtim normálně jelo tak se podívej na tu páku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...