Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zabrání plný kelímek na palubce auta jeho odtažení?


Dadadavid

Recommended Posts

Tohle je spis o tom neverit vsemu co napisi na Novinkach.cz .. Podle me je to kravina.. Ja kdyz uz zaparkuju vyjimecne nekde kde se nesmi je to proto ze specham neco vyridit,za chvili jsem zas u auta a drbat se s nejakym kelimkem je fakt nesmysl .. Btw Dadadavide uz tady zas pomalu ale jiste zacinas zakladat stejne vtipna temata jako kdysi .. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiež si myslím, že je to hovadina ... Policie CR nakaze odtah, a on urcite neriesi kelinok :) Nalozi, a ide ...

Otazka je, ako by si im dokazal, ze ten kelinok rozlial on, on kludne moze pvoedat, ze kelinok bol rozliaty, a nedokazes mu to :) Uplna blbost ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj je to blbost.... nesmi auto odtahnout pouze pokud je v nem neco ziveho... treba clovek, dite, pes. Kocka.... protoze by hrozilo, ze je to muze nejak psychicky poznamenat... a uz vidim, jak se nekdo na tom parkovisti, kam ty auta vozi, jak se stara o skolku deti a utulek k tomu... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vás tady je a to jsem ještě ani nepřispěl :D ,No podle mě to je hovadina,pač jak říká Lubk0,nedokáže jim nikdo,že to už nebylo rozlitý... ale prý hlavně pražáci mají hodně fíglů proti těm,co ty auta odtahoujou .... celkem by mě zajímalo,jaká to ty fígle jsou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zakladnim figlem je, neparkovat jako kreten :)

druhym figlem je, vetrit se do co nejmensi mezery, at maji ztizenou manipulaci :)

Pravdou je, ze kdyby mi nekdo zaparkoval ve vjezdu (jak se bezne denne deje) a dal si tam kelimek, ktery se da rozlit, tak mi udela jen radost :)

[upravil dne 9/8/2011 od Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o zadnych figlech teda nevim ... kdyz Ti prijede odtahovka daji dva pasy pod auto protahnou na druhe strane zvednou a nazdarbazar ... myslim, ze tomu se moc branit neda :) ..jinak souhlas se Scratchem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna jsem to četl a přemýšlel jsem kdy se to tak objeví tady .... No a není to ani pět minut a už to tu je .... :D:D:D

nic ve zlém,ale dát si sázku tak to vyhraji hned,kdo to sem dá....

zase vlákno o něčem...

[upravil dne 11.8.2011 od John_Ice]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...