Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

406 3l rok 1998


malacan

Recommended Posts

čaute chalani mojmu kamaratovy nastal problem ma peugeot 406 rok 98 obsah 3liter odisiel mi motor presne kde je olejove čidlo mu urobilo dieru do bloku ako prst vraj mu tam vnutri nieco sa utrhlo chcem sa spytat v jeho mene dal by sa tam dat slabsi motor napr 2liter alebo 1.8 benzin mam namysli a samozrejme naco vsetko dat pri zmene motoru pozor a samozrejme co setko nato treba ??? vopred vam dakujem za odpovede a vaše drahocenne rady :):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

Pokad myslíš že mu to udělalo díru v převodovce tak to se stalo kamarádovi se staršim modelem 1.8 Může za to prudké rozjíždění s vytočenýma kolama (prý :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stejnej problem jsem mel na kupatku kdyz jsem ho koupil,

Vzal jsem jinej motor od \"Devils-night\" a uz jezdim.

Vsude na uradech, kdyz jsem se zminil, ze jsem menil motor se hned zajimali, jestli je to stejnej typ.

tak jsem zjistil, ze legalne je obtizne dat tam i jen novejsi (silnejsi) verzi natoz jinej obsah.

takze jak uz zde zaznelo, je lepsi tam dat stejnej motor, kterej tam patri. jinak si pridelas vic prace a starosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aj tak vyjde lacnejsie si myslim kupit V6 lebo tam ti staci polomotor (blok s piestami vackami atd) ostatne veci nahadzes z povodneho no keby ze chces dat 1.8 tak ti treba komplet motor s elektrikou prevodovkou poloosami no prakticky skoro vsetko vymenit pod kapotou a natoz problemy na stk

[upravil dne 9/8/11 od krtek 2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...