Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pojistky 807 - plánek


Letenak

Recommended Posts

  • O 1 rok později...

Ahojte,

 

tak aj ja som sa dostal po 5. rokov  do problémov.  V piatok pred odchodom na 600 km s karavanom mi odišiel zapalovač, z ktorého som mal napájanú kameru ako spätne zrkadlo. A mimo to nešla ani navigácia, palubná kamera a handsfree. Tu na fóre som samozrejme našiel rozloženie poistiek podľa Bigbadjohna, ale aha !... Aj keď poradie bolo ako na obrázku, na pozícii F9 Zapalovač, bola poistka dobrá.  Neostalo mi nič iné, ako vyraziť bez "elektriky". Dnes po návrate som sa pustil do pátrania a zistil som závadu - poistka F6 - ovládanie zadných okien. Pritom okna fungovali normálne! Vymenil som poistku a všetko ide ako má. Takže ponaučenie : asi čo kus, to originál :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zdravim pani, 

dneska rano som potreboval restartovat webasto vytiahnutim poistky webasta. samozrejme ze pri baterke som nenasiel zvlast priesvitnu krabicku s dvoma poistkami ako maju ostatni atuobusari. mal som tam jednu velku osadenu priamo v stekry a nie mimo. viete povedat kde by sa mohla nachadzat? a vie niekto povedat na co sluzi ta velka 30A poistka ktoru by som tam ani nemal podla navodu mat? 

Dakujem za drahocenne informacie... :)

IMG_0328.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 29. 12. 2013 at 10:15 PM, PeterNR said:

A ešte poistky v motore...

 

post-50418-14109634776126_thumb.jpg

Zdravim, potreboval by som krajsie odfotene casti popisov poisiek jak motor tak bateria a tiez aj palubovka = je to krasne v slovencine ja si to uz prepisem. presne tento manual mam ale v nemcine a ine mi na moje poistky nepasuju a nebavi ma to furt prekladat. velmi pekne dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

:xvul

Nic si z toho nedelej, ja hledal ne sice pojistkovou skrinku, ale desku z relatkama na stare 106 a nebyt Krtka2 tak jsem ji nenasel a hledam snad dotedka!!! Pak uz jen zlomit zada, 2x zalomenou golaruku za roh a slaaava deska byla na svete:roker

Upraveno uživatelem pesastor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...