Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

otáčky na 406


tibore1

Recommended Posts

Ja som mal presne ten isty problem a nikto mi nevedel poradit...ani ti \"najrenomovanejsi\" mechanici....a nakoniec som \"tukol\" do konektora snimaca polohy plynoveho pedala a bolo po probleme.....skus s nim pokyvat, resp. ho vytiahni a znova zapoj....(: daj vediet, ci tento magicky trik pomohol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som mal presne ten isty problem a nikto mi nevedel poradit...ani ti \"najrenomovanejsi\" mechanici....a nakoniec som \"tukol\" do konektora snimaca polohy plynoveho pedala a bolo po probleme.....skus s nim pokyvat, resp. ho vytiahni a znova zapoj....(: daj vediet, ci tento magicky trik pomohol

No mohl by to být celkem logický nápad :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za reakci.Když jsem měl zvedlou kapotu a civěl jsem na to jek tele na nové vrata a potil se jak vrata od chléva,tak si říkám,že skusím nějaký konektor.Měl jsem štěstí začátečníka bo muj pohled :mrk spočinul na zeleném čidlu co je kousek od zmiňovaného snímače polohy plynového pedálu.Nejspíš teplota.Jelikož jsem nevěděl jak se ke konektoru nejlíp dostat,tak jsem použil 3x lomenou pracku a rval ji ke konektoru právě okolo toho plynového.Párkrát jsem tím zeleným bazmekem zalomcoval a světe div se :o otáčky jako z partesu.Teď jenom nevím jestli to bylo tím zeleným čidlem,nebo jak jsem tam rval tu ruku kolem plynu nebulo lomcováno nepřímo i tímto :myslim v každám případě se to zpravilo. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 3 týdny později...
  • O 4 týdny později...

zdravim

mam ten isty problem do bodky co aj shvab mal s tymi otackami PRILIS VYSOKE, POMALO KLESAJU, KED ZASTAVIM KLESNU NA NORMAL ale na peugeote 406 3,0 140 kw, mam niekde ten snimac polohy plynoveho pedalu na benzinaku? je este nejake pomenovanie pre tento snimac? alebo ktory iny snimac to moze robit a ako sa presne nazyva, zeby som si ho pozrel na nejakej stranke s nahradnymi dielmi ako vyzera diky

[upravil dne 17/9/13 19:49 od tody]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...