Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Originál střešní nosič na 207 (příčníky) - hlučnost


Zdemour

Recommended Posts

Guest mischko11
no mne to nehuci, mne \"huci\" akurat RC vyfuk :D

Ty jo, ty už máš ten RC výfuk namontovaný? To si rychlejší jak já s tou koncovkou od tebe.:D

on sa za ten vyfuk strasne hanbi inac by sa uz davno pochvalil,tiez by som o tom nevedel za istych okolnosti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, máte někdo zkušenost s tím jak snížit aerodynamickou hlučnost, už od rychlosti cca 70 km je to dost nepříjemné

Ahoj, origo příčníky to je kapitola sama o sobě. Jsou hlučné a to dost. Nejhorší v zimě s nástavbou na lyže. řešil jsem to ucpáním té horní vyfrézované drážky. Tam se dostává vzduch a je to jak píšťala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
čo si stváral, preboha? :o

navsteva horskych uzkych ciest a pri naslednom zostupe a vyhybani sa aut, sme museli viaceri cuvat, no a musel si ist blizsie ako 30cm, cize cuvacie nahradila spolujazdkyna a to dopadlo \"mozes mozes\" a oskrel som sice len jemne zadny naraznik ale oprava je asi jedine novy nastrek na cely,

potom bud nejaky kamen este vtedy sa odrazil a pri odraze trafil lavu prednu hmlovku, diera v strede, rozbita..

a perlicka..niektory zo spolujazdcov nevie sadat do auta a natrhol mi RC sedadlo..koza roztrhnuta asi tak 2cm do tvaru L

:fnuk

[upravil dne 23.8.2011 10:22 od buga]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...