Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ŠEBETOV 2011-Vy nepojedete???


Pe.Tr

Recommended Posts

kdo nezazil Sebetov, nepochopi......

nedaleko jak psal Medved je pekny penzion :)

Mas pravdu v tom, ze jako byvalemu skautovi mi je jedno kde spim, miluju spani pod sirakem, ve stanu, pod celtou, zase treba nemusim spat v chatce s sesti jinejma lidma.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja teda nevim jak 306kari, ale ja ve svoji 406tce se spanim problemy nemel. Sklopil jsem predni sedacky dozadu.. vyslo to pomerne pekne. U spolujezdce je teda polezeni pohodlnejsi (ptze si clovek nemusi lehnout, aby clovek nekopal do pedalu) :) i prima polstarek ty sedacky maji (operky hlavy) a zbrdleni (loketni operky). Kdo nema loketku, ma rucni brzdu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejlepší spaní je sklopit zadní sedačky do roviny a lehnout si do kufru - člověk má dost místa pod nohama i nad hlavou. Takhle se to dá dělat i v 306ce. Zeptejte se AKCZ nebo BOSSCZ - mají na to ještě trochu lepší návod, jak se vyspat pohodlně v 306ce (oddělávají zadní sedák). ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na předních sedačkách spát rozhodně nebudeme. Při sklopení zadních sedaček jsme to zkoušeli, bylo pro dva málo místo, ač jsme leželi úhlopříčně ... překáželi jsme si.

já nejsem zvyklej na polní podmínky a není mi jedno, kam složím hlavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, podivej se treba na Kurta :D

Mnó, na několika Šebetovech jsem byl. Taky na několika Zimních klouzáních (někdo tam letos spal na chodbě, nevíš o něm něco?), Broďácích a Sečích - a to rozhodně nejsem srazový typ. Letošní Šebetov nedám, to je pravda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...