Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Svíčky na 605 2,0i 89Kw


pepsn

Recommended Posts

Aha, tak to jsem nevěděl. Děkuji ti.

Ne, teď vážně, už jsem si poradil. Knížek a různých návodu mám na 605ku hafo, akorát jsem chtěl nějaké doporučení ohledně toho plynu.

Mr.Google mi ale poradil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vidiš aky si šikovny :-)

na forume som našiel toto :

Najväčší nezmysel je kúpiť sviečky pre lpg. Najhoršie jazdné vlastnosti sú s takýmito sviečkami.Mal som dosť šporákov. Aj teraz jazdím lpg. Vždy kvalitné, moje odporúčanie je Denso alebo NGK zásadne jednokontaktové.

Základ je, aby boli nové, na to to citlivé, použi štandartný odtrh, aký je predpísaný na tvoj motor. Ak dáš väčší, bude vynechávať cyklus a bude strieľať jak prasa a vybuchne ti luftbox, ak dáš menší tak to nenatočíš.

Takže pri lpg musí byť tip-top elektrická časť zapaľovania. A to od modulu VN až po sviečky.

hadam ti aj to pomože

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

tak svíčky mi trošku cukaly s autem, mám tam NGK BCPR6E, s odtrhem 0,9mm. Takže jsem zmenšil odtrh na 0,7mm. Byla to taková sázka, zda to bude lepší. Poradil mi to kvůli LPG Ferry a vyšlo to. Auto krásně jede bez cukáni a to i z kopce s rychlostí. Mějte se fajn a ať vám to taky tak jezdí :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...