Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vibrace volantu - felicie


Benžík

Recommended Posts

Ahoj, řešíme takový menší problem s dědovo felicií, přijel s ní z Prahy a říká, že po cesťě mu začal hodně vibrovat volant a pak to zase přestalo, teď jsme to byli projet a je to dobrý. Minulý týden to dělalo to samý, prý to dal do servisu a tam mu vyměnili levý přední tlumič, pak to bylo dobrý, prý se dalo hodně kejvat s pístnicí toho tlumiče.

Nemáme možnost to zvednout a vlézt pod to, tak jsem akorát zkusil kejvat s kolem, nějaké vůle tam znát nebyly. Dík za rady, stejně to ale vidim na kontrolu na zvedáku.

Může to skutečně dělat ten tlumič? Spíš mě napadla poloosa, ale v teď to nedělá nic ani v zatačkách.

V úterý chce jet zpět do Prahy, jaký servis by jste mu poradili v Praze 6? Teď je u nás ve Stříbře, řiká že s tim domů dojede, Řikam mu, ať to nechá opravit tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne to robila ta blbost na spolujazdcovej poloose. Je na nej taká sranda, take kolečko je na nej uchytené a má slúžiť ako tlmič vibrácii, ak je už vybehané tak to môže robiť to. Otvor kapotu a poza motor sa pozri dole na poloosu je to vidieť. Skus s tým rukou pohýbať ak je to moc volné, vymeň to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...