Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

orig.rádio


Bouřlivák

Recommended Posts

Original radio neni nikdy kvalitni :D Radia, ktery se davaji do pazoutu jsou bud Clarion nebo Blaupunkt a vsechny na kazetu. Jestli chces koupit nejaky levny a dobry radio, tak bych doporucil treba Pioneer DEH-1400, ktery uz je na CD a cena je 5500,- na www.autohifi.cz

Napis, kolik do toho chces dat penez a neco muzeme vymyslet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak pise JR original radia jsou nic moc a navic jeste drahy, po mne do 307 chteli za original radio s kazetou 10000 Kc, melo jedine plus zobrazovalo nazev stanice na displeji v palubce, takze jsem koupil Pioneera s CD za 6500 Kc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem tam měl taky origoš a hned jak byli peníze tak jsem ho vyměnil.Bylo na kazetu a kloudně to taky nehrálo a za originál na cd chtěj 16OOOKč a to je nesmysl.Teď tam mám taky Pioneer DEH-835R sice bylo pul roku starší ale nebylo to na něm poznat.Dal jsem za něj v německu trjku a u nás stálo co jsem koukal asi 23000kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ja jsem měl v té naší 206ce taky originál (blaupunkta), ale provedl jsem razantní změnu za Alpine s CD. Jeho výhodou je že jsem si dokoupil i interface k tomu originálnímu ovládání pod volantem. Jinak pokud originál stojí u Peugeotu cca 10.000,- tak srovnatelny (lepší) koupíš jinde za polovičku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych úplně originál rádia nezavrhoval, podmínkou ovšem je, že se musí jednat vždy o nejlepší model, co se montuje. Také je škoda přijít o docela dobře řešené ovládání páčkou (nevím jestli se dá ovládání použít i pro jiný Blaupunkt příp. Clarion). Mám zkušenost i s nesrovnatelnou kvalitou reproduktorů v základním modelu oproti nejlepší verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no reproduktory se budou spis lisit kvalitou podle roku vyroby auta a ne podle vybavy. Kazdopadne si spocitej, kolik stoji nejlepsi original radio a kolik stoji jiny radio se stejnou vybavou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originální ovládání rádia je použitelný i u Blaupunktů. Jedinej problém tam vzniká, že musíte vždycky (i u Apine nebo Clarion) dokoupit interface (cena kolem 2500,-) a propojovací kabel (cca 500,-), což taky není zanedbatelná suma. Kromě toho funkci propojení nabízí vždy až vyšší řady rádií.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Taky jsem řešil stejnej problém a nakonec po zjištění že original s ovládáním pod volantem stojí 15000, jsem koupil bez ovládání za 5000. Ale je to hroznej šunt, tak jsem tam dal original z oktavky, stají sice 12500 ale kvalitou a zpracováním mě uchvátilo, a taky ho za tu cenu můžu kdykoli prodat...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...