Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Soutěž o focení káry profi fotografem


Dopiťák

Recommended Posts

Zdravím vás tu vespolek..

Chtěl bych vás požádat kdyby ste mi daly nějakej ten \"lajk\" na Facebooku v soutěži Kola dělají auto ..hlavní cena je fotografování mé (když se přihlásíte tak i vaší) káry ..

Je to dá se říct taková moje první soutěž do které sem se přihlásil a o tuhle cenu bych i docela stál tak kdybyste mi pomohly bych rád ;)

->Odkaz zde<-

je to ta červená 306ka bez střechy s SPZ 3M3 0966

za každý hlas moc děkuji a samozdřemě pokud se někdo přidáte dám taky \"lajk\"

p.s je tam strašne moc němců a francouzi sme tam snad jen dva tak nás podpořte :roker

Soutěže se účastní i místní člen WOODY tak mu prosím taky pošlete \"lajk\":roker

[upravil dne 7/8/11 od Dopiťák]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu autu na fotce chybí kus prdele. To nevadí? Zdála se ti moc velká? Jinak pěkný auto. Ke ksichtkoknize mám taky averzi, registrovanej sice jsem, ale nechodím tam. Registroval jsem se kvůli dceři a manželce když tam hrály kdysi jakýsi hry. No zkusím se přemluvit a zajít tam a dát ti hlas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já nejsem taky moderní.... :papa mimochodem mám averzi k vláknům \" hlasujte pro mě\" protože hlasuju pro to co se mi líbí.

ty jo pokud sem tě nejak urazil tak se omlouvám ..nevynucuji si jen hlasy ale dávám i šanci lidem tady z klubu aby se přihlásily a taky mohly vyhrát..přece jen to focení něco stojí..a jak sem psal v prvním topiku tak je nás Peugeotů po málu.. takže proč to nerozšířit i sem... proč by měl mít navrch jen ten \"podělanej\" VW :( kterej mimochodem dělá ten podle nich špatnej \"Common Rail\"

p.s. omlouvám se za chyby jsem opilý po dlouhé době :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem za hlasi..jinak ten favorit to má hodně dobře našlapaný hold asi vyhrál počet přátel :D já na FB moc nechodím a mám tam jen lidi s kterými se opravdu stýkám a ne každého koho sem kdy potkal..uvíme když sem si to četl tak budou fotit 2 auta ..jedno podle \"lajků\" a druhé si vybere fotograf sám tak třeba se na mě usměje štěstí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...