Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dětská autosedačka


rkolac

Recommended Posts

Čau,

kluci chci už dát do auta klasickou dětskou sedačku,doteď jsem vozil ve vajíčku,přemýšlím kam ji dát,resp. bych ji chtěl dát druhá ředa doprostřed aby na ni mladá dobře dosáhla ale není tam tří bodovej pás ale jen ta klasika přez nohy asi víte,je možno tam vůbec sedačku umístit???,pokud jo a má to někdo nafocené tak předem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si to přečetl že je to jen na tří bodový pás,jen ji dám za mne aby mladá jako spolujezdec na něj mohla kouknout ale myslím že je to daleko na něj dosáhnout,právě proto jsem to chtěl dát doprostřed,myslím že jsem viděl tady někde i foto jak to někdo má uprostřed ale je tam pás jem dvoubodovej to každopádně.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som dnes trosku spekuloval a zistil ze v mojom nemeckom manualy je napisane aj vyobrazene ze je mozne dat sedacku mojho typu na dvojbodovy pas , co je vlastne logicke lebo aj ten trojbodovy sa vklada len spolu do prednej listy na prednom pultiku fixuje sedacku na dvoch bocnych bodoch. Ale myslim ze do stredu by to islo dat aj tak ze bocnu sirsiu sedacku s isofixom dam do stredu a na nu sedacku isofix. Lebo zo stredu je pre maleho najlepsi vyhlad dopredu .:ticho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Většina sedaček je na tříbodový pás. Protože máme tři děti, máme prostřední sedačku připevněnou dvoubodovým a navíc nahoře pevným popruhem okolo opěradla sedadla (protaženo srkrz dětskou sedačku v místě určeném pro tříbodový pás). Není to podle instrukcí, ale vypadá že drží dost dobře (je vlastně připevněná čtyřbodově).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Tak som dnes trosku spekuloval a zistil ze v mojom nemeckom manualy je napisane aj vyobrazene ze je mozne dat sedacku mojho typu na dvojbodovy pas , co je vlastne logicke lebo aj ten trojbodovy sa vklada len spolu do prednej listy na prednom pultiku fixuje sedacku na dvoch bocnych bodoch. Ale myslim ze do stredu by to islo dat aj tak ze bocnu sirsiu sedacku s isofixom dam do stredu a na nu sedacku isofix. Lebo zo stredu je pre maleho najlepsi vyhlad dopredu .:ticho

Ahoj,

myslím ale že prostřední sedačka je užší,tím pádem tam podle mne nepůjde(možná se pletu,ty máš na sedačce isofix???

Ještě jsem přemýšlel o tom že pás je dost dlouhej na to tu sedačku uprostřed uchytit,sice to tam na jedné straně pás pak překáží ale to by mne nevadilo,zatím jsme dva + malej,jen nevím zda by to takto bylo bezpečné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...