Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdo zjistí skutečný stav kilometrů?


sampon

Recommended Posts

Zdar

Než mne začnete linčovat, prosím o radu.

Chci si zjistit skutečné km na vozidle z řídící jednotky, proto předpokládám, že člověk, který je stáčí, dokáže určit, zda a kolik km bylo na tacho před zásahem. Pokud to nejde tak nic-.

Artcom group nic neumí.... volal jsem tam

Musí to jít přece zjistit ... třeba každý průběh čištění FAP se zapisuje do ŘJ

Nejlépe Olomoucko, protože chci kupovat auto v tomto kraji.

Nebo jakoukoli radu, nechci být tupá ovce co se smíří se vším a bude brečet až podepíšu kupní smlouvu...

Nadpis záměrně, aby odpovědělo co nejvíce lidí, tak se nezlobte.....

Upraven název vlákna, inzerci na stočení km tu ze zřejmých důvodů ponechat nemůžeme. Příště prosím použij tlačítko hledat, na dané téma je zde již celá řada diskuzí.

Děkuji za pochopení.

Schreek

[upravil dne 5/8/11 od Schreek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po flashnuti RJ nezistis nic... vymazany dennik oprav vsetko...

toto ma tusim zmaknute jedine BMW kde sa udaj o KM zapisuje pomaly aj do viecka na nadrzi :D

ak vies VIN zadaj tu TU do vlakna na to urcenom. ak ma auto servisnu historiu budes pekne vidiet podla posledneho zaznamu a orientacneho rocneho nabehu km kolko asi auti ma.

mimochodom skutocne km nemaju ziadnu vypovedaciu hodnotu o stave auta. auto s 50t km moze byt v dezolatnejsom stave ako auto s 150t km.

Daj si do zmluvy uviest skutocny stav km. Nech tam neni veta \"stav km na pocitadle\" :)

na servisku zabudni, aj ked ju budes vidiet, takych ti hocikto narobi kolko chces...

[upravil dne 4/8/11 od Marcel00]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nadpis se možná moderátorům libit nebude ...

ale k věci: zjistit stav km? Dle vin se dají zjistit garanční údaje, však v servisu je na to již vousaté vlákno. Před dia mohlo jít zjistit, kolik vstřiků již vstřikovače udělali a podle toho, kolik má motor naběháno :myslim ale to možná není pravda.

Zjišťuj podle VINu, myslím, že na Cebia jsou i technické prohlídky (tedy jaký to tam mělo stav km) - to může taky pomoci (záleží, jak staré auto budeš kupovat). To už se musí ale zaplatit ...

[upravil dne 4/8/11 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teraz pozeram ze tu ti Prema odpovedal dost uzitocne:

tam sa uvadza ze v roku 2007 malo auto nabehane 58t km...

kedze si sa pytal v tom vlakne a uvadzal si ze teraz udavaju 90t km, tak to urcite pravda nebude...

za 4roky to auto urcite nespravilo \"len 35t km.

a dalsia anomalia je ze auto je dovezene z FR a servis bol robeny v ITA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marcel: Tak nevím, kde mi kámoš koukal na moje auto dle VIN. V práci oni mají přístup na všechno možné a vyjel mi i dvě technické kontroly ... správně jich mělo být víc, ale i tak byly tam km ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většina z Vás lidi nebyla jiná, když jste kupovoli auto. Je mi jedno, kolik má auto naběháno km, ale jde mi hlavně o servisní intervaly.Nehodlám měnit půl auta hned po koupi \"jak se říká preventivně\"

:to golias: Kde v Přerově, popř. okolí servisuješ bus?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...