Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Smerovky


dusko201

Recommended Posts

je to celkom milé, ale asi by som si to nedal. a nekamenujte hned doska201. kazdemu sa paci nieco ine a kazdy ma na nieco svoj názor.

Aby to aj svietilo a moc nezaberalo s plochy smerovky, tak len na rýchlo som urobil obrys toho leva. Keď už niekto veľmi chce aby tam na tej smerovke niečo bolo.

PS: Duško201 má sedan a tieto svetlá sú z Cupé.

post-27076-14109619082893_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to celkom milé, ale asi by som si to nedal. a nekamenujte hned doska201. kazdemu sa paci nieco ine a kazdy ma na nieco svoj názor.

hosi ja to na aute nemam to je foto z coupe ja mam sedana :D

Ja som to tu dal iba tak pre zaujmavost a vase reakcie a pekne ste tu rozobrali :super a po precitani diskuse by som si to ani ja na auto nedall

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky to nebyl nijak cílený útok.. jen konstatování faktů a apektů takových úprav... Rozhodně nic ve zlym.. jen podnět k tomu se více zamýšlet, než cokoli na autě změním... Taky mám na autě věci, které by tam papírově být neměly... Ale přesně vím, co to všechno obnáší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem se chtěl zeptat. Platí homologace částí auta, ikdyž je to na jiným modelu?

Například mám homologované křídlo z Reanultu na svém Peugeotu. Homologaci to křídlo má, ale kdyby mi uletělo na dálnici, byl by to problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl. Vozidlo je nakonec, jako typ, schváleno jako celek.

Vcelku je ještě možno domontovávat věci, které jsou určeny pro daný typ vozidla, aby byla zachována celková homologaze typu. Otázkou pak samozřejmě zůstává, jestli originální křídlo \"namontuje\" nějaká trupka kanagomem a to pak uletí. Opravdu pak nevím, jak by se na to pohlíželo.

Ono je to podobné u obyčejné elektriky. Když si osoba bez elektrotechnického vzdělání namontuje zásuvku a někoho to bimsne, nic se mu nestane. Leč když totéž udělá osoba s elektrotechnickým vzděláním, tak ho zavřou... Je to postavený na kebuli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sem nechtěl nikoho urazit jen mě dostalo že je tzv. \"tunning\" nelegální..

jinak k tomu křídlu a ostatním věcem platí to co sem psal výše ..to jest pokud máte křídla , nárazníky , kola homologované tak stačí zajet na skušebnu a vše se napíše do TP ..

k tomu že to bude stát balík .. oproti kvalitním dílům s homologací je to hubička ... jedna prohlídka na skušebně je cca za 6000Kč takže pokud na auto dáte věci za 100 000Kč tak je ta 6ka v pohodě + máte to napsáno v TP.. a v případě nehody jste z obliga a dokonce i na základní pojistku vám pojištovna částečně věci zaplatí pokud máte havarijko tak 95% z ceny..

dodatek: v případě že věci i homologované máte na autě ale nejsou zapsány v TP jako změna vozu tak to je nelegální a postižitelné PČR v horším případě odebráním TP..

v Německu se to dávno řeší u nás bohužel ale doufám že začne už mě štvou ty rádoby tunneři s lampama z číny ..

[upravil dne 5/8/11 od Dopiťák]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci...co se týká přidělanýho křídla z jinýho modelu...mně osobně by stačilo vidět, že to má homologaci na sobě a že to drží pevně uchycený (ne, přilepený lepidlem, ať je sebe lepší, nestačí)...a co se týká toho lva v blinkru...líbí se mi to, ale když už bych měl přivřít oko, tak to už kdyby byl buď jen obrys lva a nebo lev černej a zbytek jak má být...zase ale ne, že znak bude přes celý blinkr... :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To křídlo tam drží, mám ho v laku a vypadá jak originál, protože na sedanu dokonale kopíruje obrys kufru, takže si myslím, že by se na to nikdo ani nepodíval.

Když jsem byl na technický, tak si kříídla ani nevšimli. Mám M3 zrcátka, tak jsem černou fólií přelepil akorát blinkry a taky si toho vůbec nevšimli ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...