Jump to content
Sign in to follow this  
sampon

byly dány verze 807??

Recommended Posts

Hoj

Zajímá mne, zda byly verze tohoto auta (jako e třeba octavia trend, classic, ambiente, elegance, confort, laurin...,) i u 807

Zajímá mne to proto, že z výpisu mi vyjelo vyšší střední třída a zajímá mne co jaká \"třída\" má za výbavu

Např: gps, lakované lišty, otočné sedačky, vyhřívané sedačky, zrcátka...

trieda sa urcuje podla rozmerov auta a hlavne razvoru napravy...nie podla vybavy...

Nechápu

jak se může měnit rozměr auta? Pochopil bych variabilitu sedaček a počet kolejnic k nim např., ale rozměr vozu je stejny Ne?

Výbava se přeci určuje dle nějakého standardu rozděleného do skupin a potom se už řeší výbava nadstandartní, jako jsou např. xenonové světlomety, metalíza, alu atd,,,...

Zajímá mne to proto, že z výpisu mi vyjelo vyšší střední třída a zajímá mne co jaká \"třída\" má za výbavu

On reagoval na tuto větu ;) Výbavy bych spíš třídil na stupně než na třídy - na třídy se právě dělí automobily ;)

Vyšší střední třída je označení pro model 807 jako takový - Octavia I je třeba nižší střední, 406ka je třeba střední apod. :papa

[upravil dne 4/8/11 od gronholmm]

A ještě Edit: jestli ti 807ička vyjela jako vyšší střední tak i tak je to špatně ne? Mělo by to být Velké MPV? :myslim

[upravil dne 4/8/11 od gronholmm]

U výpisu ti vyjelo : úroveň výbavy, to nemá s třídou vozidla nic společného. Ta je daná konstrukcí.

Myslim, že těch verzí moc nebylo. Základ a zbytek příplatek.

Já mám vyšší vysoká a mám skoro vše (bez bar.obrazovky a xenonů):papa

Jo vlastně mám verzi Pullman, což je 6 míst

[upravil dne 4/8/11 od jarmyl]

Kurnik šopa:D viete na čo sa pýta tak mu odpovedajte a nechytajte ho za slovíčka. Teraz som tu cez mobil, tak neviem to kuknúť. Boli nejaké označenia. Pullman (šesť miestne) Navteq...